Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AgresorXF

Rozwiązany: Poszukuję programu nagrywającego to co się dzieje na monitorze

Polecane posty

Witam.

Poszukuję najlepiej jakiegoś darmowego programu który nagrywa to co się dzieje na ekranie monitora, nie musi nagrywać dźwięku.

Ważne jest to aby działał w tle no i jeśli dało by się ustawić go tak aby sam rozpoczął nagrywanie o wskazanej godzinie to było by super.

Trochę poszukałem w necie ale nie znalazłem nic ciekawego a na dłuższe poszukiwania nie mam za wiele czasu, rzadko bywam w domu niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowy miałem na myśli darmowy lub jakiś trial nawet. Konkretnie to jej synalek mieszka tymczasowo u nas i coś mi miesza i psuje w lapku ;P

Nad key loggerami już myślałem ale one przechwytują i zapisują użyte klawisze jedynie czyli też to co co napisze ale to mi w niczym nie pomoże. Ok może trochę przesadziłem z wymaganiami ale zależy mi na czymś co nagrywa ekran monitora. Co do miejsca na HDD to się nie martwię bo mam spory dysk zewnętrzny.

Poza tym dla tego pytałem o program, który można zaprogramować na dowolną godzinę bo ustawił bym go na ok 15.00 wtedy on jest w domu a ja wracam ok 16.00 - 17.00 to te kilka godzin nagranego materiału nie zajęło by aż tak dużo miejsca, tym bardziej że tego typu programy można ustawiać tak aby np. nagrywał z gorszą jakością itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie domyśli się na pewno, za mało szarych komórek ma :P

Lapka nie mam jak zabrać bo stoi u mnie w pokoju a nie mam możliwości zamknąć go na klucz poza tym nie mam nic przeciwko aby korzystał ale chodzi o to że ona ma szukać pracy a nie głupotami się zajmować i rozwalać mi lapka.

Jeśli będzie się wypierał to chcę mieć dowód że coś zwalił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh chodzi o to że nie odetnę go od kompa bo jakoś pracy też musi szukać ale odbiegamy od tematu, który zresztą można zamknąć.

Skorzystałem z programu, który polecał Melon ale możliwe że użyje też jakiegoś keyloggera.

Temat do zamknięcia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...