Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Życie w Sieci

Polecane posty

Kącik dobry jednak mam parę propozycji:

- ramka browserowa - poświęcona "grom przeglądarkowym". Chociaż by dokładnie poznać jedną z tych gier potrzeba duuużo czasu. Dlatego powinien to być kącik prowadzony przez czytelników :wink:

- ramka porównawcza - czasem darmowe produkcje biją na głowę te komercyjne. Można by się skupić na porównaniach tych dobrych, darmowych gier z grami za które sie płaci, a nie powinno ;]

- ramka retro - z opisami prekursorów gatunku, czy tez takim kultowym starszym pozycją jak np. Ultima Online ;]

Może jak na 2 strony w czasopiśmie jest to trochę za dużo, ale przecież ie trzeba co miesiąc zamieszczać wszystkich trzech :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry kącik dla znudzonych ludzi single'owymi grami. A jak na pierwszy raz to nie jest żle ale w przyszłych numerach można troche "poprawić" graficznie no i może... trochę więcej gier. Oczywiście nie muszą być odrazu opisane. Wystarczyłoby tylko, że np. gra Jasio p2p - krótki tekscik i link.

A kończąc - dobry pomysł. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś kto siedzi w jakimś MMORPGu to dobra rzecz. W kąciku mogą pojawiać się recki jakichś darmowych gier, porady, newsy dotyczące dość często wychodzących poprawek itp. No a może i pomoże komuś, kto chce wejść w świat MMO, ale jeszcze się nie zdecydował?

Ja przeczytałem z ciekawości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super, że powstał taki corner, poświęcony m.in. MMO. Fajnie, że zdobywają one nowe rzesze fanów, bo chyba dobrze czasem oderwać się od tych wszystkich superprodukcji i ''pociupać'' w coś lekkostrawnego razem z fumflami i innymi ludzmi z calego świata.

Mam też pare propozycji: w każdym kolejnym ŻwS można zamieszczać taką mini-recenzję jakiegoś MMO[+ system oceniania jak w przypadku pozostałych recek]; do tego pod każdą recenzją komentarze redaktorów lub/oraz graczy[coś jak w Game Walkerze].

To by było na tyle :) peace[i LiS :wink: ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dział jest dobry,jednakże ja bym się zajął jak już poprzednicy pisali porównywaniem,np. WoW'u z Mark of Chaos i tak dalej

Lepiej nie - tu ma być o darmowych grach a nie o porównaniach. Przynajmniej mi się wydaje, że takie są założenia tego działu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rewelacyjny kącik...właśnie jestem o krok od podjęcia tej ważnej decyzji życiowej :) a jako osoba pracująca to rzeczywiście istotna kwestia :) Z tego co zauważyłem to nie tylko o darmowych MMORPG ma być wiec jest szansa dowiedzieć się o mniej popularnych ale równie dobrych tytułach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Życie w sieci"... to właśnie to, czego w CDA brakowało!

Teraz, z perspektywy czasu dziwię się, że takowy kącik

nie powstał już wcześniej. Wszak MMOG'i to gry bardzo

popularne, cieszące się stałą rzeszą fanów od bardzo

dawna... no, ale tak czy siak dział już jest. I dobrze!

Ps. Smugg, nie chciałbym być zbytnio upierdliwy, ale

w "lag news" w powyższym dziale, a dokładniej w notce

o Silkroad'dzie znajduje się pewien (nieco mylący)

cytat: "Europejscy gracze Silkroad Online wreszcie doczekali

się poważnego rozszerzenia (i kolejnego serwera*)!(...)

wprowadza nową rasę (jeśli można tak o Europejczykach

powiedzieć), wiele obszarów, postaci i przedmiotów (w tym...

skrzydła**)(...).

*nowego serwera nie ma - komuś nie chciało się sprawdzić

** jak wyżej

Sorki za bycie upierdliwym, ale z player'owego obowiązku

musiałem to po prostu napisać... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie, to co napiszę nie podpadnie pod nielojalność. :wink:

MonkOfWar jest niesamowicie ambitnym chłopakiem, karierę na gram.pl już zrobił to teraz se zęby naostrzył na CDA. Nie inaczej. Może stąd jestem pewien, że sobie świetnie poradzi :)

Dział mi się podoba na tyle, na ile może mi się podobać, zważywszy, że w żadne MMO nie gram (no dobra, mam GW, ale nie praktykuję). Ale, wiecie, reakcja taka: "O, jadą Tibię, poczytam" :P

Ogółem na plus. Szkoda tylko, że nie ja się doczekałem publikacji, choćby w śwince, ale cóż, zazdrość rzecz niezdrowa więc się jej wyzbywam. Idę pogratulować Panu Redaktorowi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonkOfWar jest niesamowicie ambitnym chłopakiem, karierę na gram.pl już zrobił to teraz se zęby naostrzył na CDA. Nie inaczej. Może stąd jestem pewien, że sobie świetnie poradzi :)

Idę pogratulować Panu Redaktorowi :)

xD :roll:

No właśnie, co ja sądzę o pierwszym wydaniu kącika, to chyba pisałem już gdzieś, ale widzę, że nie w tym topicu :D a więc co tu dużo gadać

Mi nowy kącik nie przypadł do gustu. Nie jestem w stanie dokładnie określić dlaczego.

I chyba tyle z mojej strony. No cóż, nie będę gnoił kącika (i tego nie robię) bo to dopiero pierwsze wydanie, a myślę, że dopiero po 10, czy 30 wydaniu można będzie sobie wyrobić porządna opinie na jego temat. :D O ile przetrwa, bo niejeden kącik w CDA był sobie, był, a potem znikał (nawet ostatnio nie widac Black Zone, czy Action FPP). No i powodzenia życzę autorowi, żebym tym złym nie był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...