Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzysiowy22

Hd4850 1gb ddr5....

Polecane posty

Cześć ,jakieś 2 tygodnie temu napisałem tu temat o problemie karty graficznej hd4850 ,on była uszkodzona ale już sam nie wiem, tydzień temu przyszła mi 2 zastepcza oczywiście jak bym mógł to bym wcześniej sprawdził ale bylem na wyjeździe i dzis przyjechałem ,i co podpinam ją do złącza PCIE podpinam kabel od monitora do karty graficznej ,podpinam dodatkowe zasilanie i włączam kompa no ale co, to samo co z poprzednią kartą czarny ekran na monitorze ,wogóle nie rozumiem tego....moze płyta główna nie daje rady ,nie wiem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie mam :/ ,mam jednego kumpla no ale dawno sie nie odzywałem do niego ,wiecie jak to jest.

Mam jeszcze jedno pytanie ,mój kolega ma jakiegoś GeForce albo Radeon nie wiem dokładnie ,i czy nic się nie stanie jak wyjmę na chwile jego kartę graficzną i włożę moja ,nic się w jego kompie nie przestawi ,wszystko wróci do normy jak włożę spowrotem jego kartę ? bo on strasznie histeryzuje i nie chce mu czegoś przestawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kolega też ma radeona z serii HD xxxx, to wszystko powinno działać OK (chyba że ma jakies koszmarnie stare sterowniki).

Jeśli ma Radeona z innej serii niż 4xxx HD xxxx, to będziesz musiał odinstalować sterowniki i zainstalować sterowniki na serię HD xxxx.

Jeżeli ma jakiegoś GeForce'a, to będziesz musiał odinstalować jego sterowniki i zainstalować sterowniki do Radeona serii HD xxxx (fachowcy, poprawcie mnie jeżeli się mylę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym świadczy, że karta graficzna jest w pełni sprawna i trzeba szukać przyczyny gdzie indziej. Jeśli mam rozumieć, że swoją kartę przełożyłeś do jego kompa tzn. podpiąłeś ją pod inny zasilacz, czyli tutaj może być coś nie tak. Ew. możesz zresetować bios, może coś się Ci pochrzaniło w nim, np. masz ustawione na kartę zintegrowaną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...