Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

utd120

internet rozłącza się podczas grania w niektóre gry

Polecane posty

Mam nadzieję, że piszę to w dobrym miejscu...

Mam taki problem jak napisałem w temacie, grając w niektóre gry, najczęściej zauważam to przy NFS Underground 2(co jakieś 10 min i częściej) NFS Most Wanted(było co około 20/30 min ostatnio nawet 15min) i DSJ(różnie, co 5 i więcej minut(nie wiem czy te dane o tym jak często będą przydatne)). Dzieje się tak za równo jak gram w single jak i w multi... Moje podejrzenia to albo internet(router, mam Neostradę 2Mb i liveboxa podłączonego do PC przez wi-fi przez taki odbiornik w-fi(wygląda to jak pendrive) podłączone przez usb) albo PC który się przywiesza podczas grania co zrywa internet w momencie kiedy się przywiesi komp lub też to, że ten odbiornik wi-fi jest jakiś "dziwny" i on przy większym obciążeniu zrywa internet... jeśli czegoś nie podałem lub napisałem to w złym miejscu to pisać to dopiszę.

PS. Łączenie pc z liveboxem przez kabel jest dla mnie mało wygodne gdyż urządzenia te stoją dość daleko od siebie więc wolałbym rozwiązać to w inny sposób niz to, że podłączę router przez kabel, ale jeśli nie będzie innego rozwiązania to być może zdecyduję się na nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waśnie nie mam takiej możliwości gdyż w moim przestarzałym pc nie mam nawet karty sieciowej ;/ ale po za tym jak zakłócenia tylko podczas grania w niektóre gry? a i na laptopie nie ma takich problemów... moim zdaniem jakby były zakłócenia to podczas praktycznie wszystkich gier bądź większości, a po za tym w czasie normalnej pracy na kompie nie ma takowych problemów...

Edit: teraz próbowałem sobie zagrać to mnie wywaliło 2 razy w ciągu 5 min ;x w most wanted...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...