Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fancer

tryb oszczedny

Polecane posty

Witam.

Dołożyłem 2gb ramu, wgralem windowsa 7 64 bit i teraz po 15 minutach przeglądania internetu mi wywala czarny ekran i tryb oszczedny. Nie pomaga nic oprocz restartu kompa. Opcje zasilania tutaj nie wchodza w gre bo wszystko mam wylaczone.

Przed dołozeniem kosci ten problem wystepowal przy duzym obciazeniu. Gralem w risen 2 naprzyklad z godzine i tez sie tak dzialo. Tak samo w battlefield 2 bc. Teraz po dolozeniu tak mysle ze moze to zasilacz bo wkoncu wiecej mocy musi pobierac przez ta pamiec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta Radeon HD 4870 512

ram 4x1 gb geil ddr2

intel core 2 duo e4500 2,20 ghz

monitor lg flatron w1942s

zasilacz

Silver Power 500W SP-SS500

zauwazylem ze skacze mi napiecie na linii 12v co sekunde

czasem jest 0,72V, 1.06V, 0,67, 14,16

Na reszcie jest stałe

3,3V - 3,28

5V - 4,92

moze w tym twki problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasilacza niestety innego nie mam mozliwosci podlaczyc. Moze karta sie grzeje, po 10 minutach gry w diablo 3 osiagnela temperature 90 stopni. To jest przyczyna?

W ogole ta karta dziwnie sie grzeje. 1 wentylator ma przy rdzeniu, 2 wentylatory dolozylem zeby na nią wiały, przed chwila dostawiłem taki duży pokojowy i temperatura nadal taka sama. A pokrywe boczna musze miec otwarta inaczej karta ma 70* w spoczynku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że komputer w środku błyszczy i kurzu ani grama?

Jeżeli z otwartą obudową masz niższe temperatury, to znaczy że ta obudowa, za przeproszeniem, do pupy jest. Albo masz za mało/źle rozmieszczone wentylatory.

To tak na marginesie OFFTOP mode off.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem jest 0,72V, 1.06V, 0,67, 14,16

Na reszcie jest stałe

3,3V - 3,28

5V - 4,92

moze w tym twki problem?

Nie sądzę, bo te wskazania są całkowicie nierealne. Komputer przy tak skaczącym napięciu na 12V nie miałby prawa pracować, więc te odczyty można włożyć między bajki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn nie jest az tak ale jest lekko wygieta bo z lewej strony ja trzyma śruba, prawej strony nic nie trzyma wiec tam troche opada

hmm jak odegne ja do gory to spada do 74*. jak daje spowrotem to wraca od razu do 80.

Sprawdziłem w innym programie i o ile dobrze widze to pamieci karty sie grzeja, Co o tym myslicie?

http://i45.tinypic.com/35ksl03.jpg

Bo na pamieciach nie mam zadnego radiatora ani nic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...