Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LukeS

Rozwiązany: Pomocy! Stan konta mi maleje!

Polecane posty

Proszę o waszą pomoc,mam internet mobilny Play,z konta co mam w mb na internet cały czas zżera mi coś,i konto mi maleje!miałem 426mb już mam 400mb!! niewiem co się stało,jest tak za każdym razem gdy włączam program,próbowałem już wszystkiego,najpierw windows powiadomił mnie że musi ściągnąć aktualizacje,wyłączyłem to i to samo,właczyłem grę heroes of might and magic V i chciałem pograć przez śieć,ale potem wyszłem z gry i windows powiadomił mnie okienkiem czy uwierzytelnić ten program czy jakoś tak,była przy tym taka tarcza co pokazuje się przy ważnych komunikatach,zatwierdziłem to,niewiem czy to przez to,czy coś inne mi ciagnie coś z sieci!juz głupieje zaraz skończy mi się limit na koncie prosze o pomoc błagam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby sprawdzić, czy coś jest pobierane z sieci użyj jakiegoś monitora. W Win7 i Viście są gadżety pulpitu, które takie coś obsługują, albo możesz użyć programu Rainmeter, który też dodaje widget (czy jak to się nazywa), ale działa lepiej niż te wbudowane. Zawsze zostaje też menedżer zadań Windows, ale tu ciężko zobaczyć ile konkretnie ruchu jest generowane. Ew. jakieś bardziej pro specjalistyczne programy których nie znam.

Które programy mają dostęp do sieci możesz skonfigurować w ustawieniach Zapory Windows w Panelu Sterowania. A jeśli chcesz mieć pewność to wyłączaj modem jak nie korzystasz z neta i czytaj komunikaty, które wyskakują.

DOWN: Z doładowaniami Ci niestety nic nie pomogę. :/

Aktualizacje Windows są domyślnie automatyczne i będą się powtarzać co jakiś czas, jeśli ich nie wyłączysz. Jednak się przydają, jak nie chcesz złapać jakiegoś wirusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy sprawdziłem jeszcze czy mi coś ściąga,weszłem w tą aplikacje od Play i jeszcze mi ściągało ale po ok.8 min.przestało i do teraz już niema tego objawu,niewiem czy najwyraźniej coś przez przypadek nacisnąłem aby pobrać np.aktualizacje czy co,chyba już to się nie powtórzy?wiesz jak podpiołem pierwszy raz modem do swojego PC to połowa programów na początku dawały mi okienka czy autoryzować,czy jakieś aktualizacje pobrać..człowiek jak się spieszy to wiadomo może przez przypadek taki owy nacisnąłem..aha a może to przez Windows Update?bo najpierw coś mi zaczeło ściągać te aktualizacje,ale to przerwałem i wyłączyłem te powiadomienie,może to przez to?

Teraz jest już ok.pobiera mi tylko jak wchodze na strone,a nie jak poprzenio,połączyłem się z siecią i nawet nie wchodziłem do neta a mi pobierało

Dziękuje za informacje i czekam jeszcze na odpowiedź

A teraz z innej beczki,kupiłem doładowanie Play fresh,doładowałem konto i oprócz kasy doszło 10mb,a jak otrzymać te bounsy?bo w tym przypadku za 5zł z bnusem powinienem mieć nie o 10mb a 150mb z bonusem..będziesz wiedział?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;) ja mam modem z t-mobile.Nie musisz się o to martwic.To praktycznie działa automatycznie i wykorzystuje twój limit jak masz połączenie z internetem i korzystasz z niego albo windows pobiera potrzebne aktualizacje.Pisałeś o tych aktualizacjach a to ważna rzecz jest i nie wolno ich pomijać,jeśli nie chcesz złapać jakiegoś szkodliwego oprogramowania.Więc sprawdź czy masz je włączone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat wyłączyłem te powiadomienie,ale zastanawiam się czy to było to bo poszło mi z konta jakieś 120mb,a ta aktualizaca ważyła 370-380mb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to jest to,bo jak wspomniałem wtedy,weszłem w panel sterowania i wyłączyłem te powiadomienie całkowicie,nadal ten problem już nie występuje,mogło to być to?bo po wyłączeniu,coś się ściągało jeszcze,potem kompa wyłączyłem,i w nocy włączyłem,i po paru minutach przerwało te ściąganie..

Narazie nie zamykam tego tematu,jakby co to napisze jeszcze coś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to wejdź w panel sterowania ------> system i zabezpieczenia i tam masz napisane windows update.Pod spodem masz taki tekst włącz lub wyłącz automatyczne aktualizowanie kliknij i sprawdź czy masz je włączone (domyślnie powinno być napisane "Zainstaluj aktualizacje automatycznie (zalecane)". Jeśli tak masz ustawione to dobrze i normalnie wychodzisz, jeśli nie to ustaw tak jak napisałem i kliknij ok. Teraz jak już to załatwione to w panelu sterowania wejdź w Windowsz Update i tam masz taką opcję po lewej "Wyszukaj aktualizacje" włącz i poczekaj.jak będzie coś nowego (oznaczone taką żółtą tarczą ) to zainstaluj i poczekaj aż pobierze.

Oczywiście musisz mieć włączony internet i trochę ci zabierze tego limitu (przypuszczam że minimalnie,to zależy jeszcze od aktualizacji), ale lepiej akualizować na bieżąco niż być podatnym na róznegotypu zagrożenia z internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki kolego masz u mnie plusa ;)

Na razie nie będe robił tej aktualizacji gdyż mam zaledwie 300mb limitu,a plik aktualizacji waży te 380mb,ja nazbieram z 2,3 gb to dopiero mogę to zrobić jak mi napisałeś

Dobra dzięki za wszystko,trzymaj się ciepło kolego

Jakby co to napiszę podobny temat jak to wróci,na razie:

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...