Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sarmat

Rozwiązany: Dostęp do facebooka zablokowany

Polecane posty

Witam ,używając przeglądarki google chrome i przeglądając facebooka nagle mnie wylogowało z tego serwisu wyświetlając informację, że być może mój komputer jest zainfekowany malware i poleciło ściągnięcie antywirusa mcafee czy jakiegoś tam. Oczywiście używam antywira, (AVG 2012) i zaleciłem dokładny,pełny skan komputera, ze skanowaniem coockies, archiwów i takich tam. Wykryło kilka zagrożeń w coockies, które usunąłem, a także usunąłem kilka starych w kwarantannie co do których nie byłem pewny. Loguję się znowu na facebooka z teoretycznie czystym i niezawirusowanym komputerem, a tam znowu jest napisane, że zablokowano mi dostęp do facebooka i polecają mi ściągnięcie mcafee. Co robić? Dodam, że nie instalowałem/ściągałem czegokolwiek od ostatniego pomyślengo zalogowania na FB więc wątpie czy to wirus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.facebook.com

a gdy proszą mnie informują o zawirusowaniu to www.facebook.com/checkopint

nie sądzę żeby to była inna strona xD komputer przeskanowałem kilka razy, wraz z archiwami, ukrytymi miejscami, plikami coockie i nic :C nie wykryto żadnych zagrożeń. Co ciekawe, gdy wchodzę przez mozzile firefox to mogę korzystać z FB normalnie i nawet nie wyswietla mi sie zagrożenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...