Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dragon13

Problem z PC

Polecane posty

Witam, moj komputer ostatnio sprawia mi takiego psikusa, kiedy pogram dluzej w obojetnie jakas gre, po okolo godzinie, zaczyna sie wieszac, a z glosnikow wydobywa sie czeszczenie, i nic nie pomaga (nawet alt+del+ctrl), tylko reset mnie ratuje. Oczywiscie przeczysciłem komputer w srodku z kurzu ale to nie pomogło.

Moj system do Windows 7 Enterprise 64 bit.

Cor 2 Quad Q9550, 4 GB Ram. A plyta to Asus P5Q Turbo .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, poza jakimiś (chyba) głupotami, niczego niepokojącego w temperaturach nie ma - wszystko w normie.

Sprawdź jeszcze w BIOSie jak wygląda ogólna temperatura CPU oraz w jakimś firmowym programie (powinieneś taki mieć na płytce dołączonej do kompa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec temp CPU ma 50 stopni, niby komputer mam jeszcze miesiac na gwarancji, to moze do serwisu oddam. Robiłem też wczoraj defragmentacje i sprawdzałem czy na dysku systemowym nie ma zadnych błedów. testy zakonczyly sie pomyslnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że problem chwilowo zniknął, to i tak może/mógł być za niego odpowiedzialny zasilacz. Sam tak miałem: niestabilne napięcia i przy tym różne cuda (przede wszystkim - podobne zwiechy oraz wyłączenia kompa), a później, nawet, przez miesiąc wszystko cacy. Nie twierdzę, iż to jego wina, ale wypadałoby go sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...