Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EroO

Problem z mrugającym kursorem

Polecane posty

Witam.

Mam problem z myszką a raczej kursorem.

Gdy korzystam z gier i aplikacji na pełen ekran kursor strasznie mruga a gdy przestane ruszać myszką całkowicie znika.

Jest to bardzo wkurzające.

Szukałem w Google ale nie znalazłem rozwiązania.confused.gif

Bym był wdzięczmy za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo. Gdyby chodziło o jakiś konkretny program lub grę, wtedy pewnie znalazłyby się jakieś sposoby. Jednak problem jest ogólny, więc dałem też ogólną radę. Hm, spróbuj jeszcze ustawiać taką samą rozdzielczość w grach, jaką masz na pulpicie. No i zawsze można zobaczyć, czy przeinstalowanie sterowników od myszy coś da (sprawdź również, czy na zwykłych windowsowych nic się nie zmienia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzył się chyba jakiś cud. Włączyłem kompa dzisiaj jak zawsze... włączył się windows a tu nagle po jakiś 2 min. komp się zawiesił po czym wywaliło komunikat o błędzie krytycznym i wyłączył się... po ponownym włączeniu już nic nie wyskoczyło. Jako że niedawno kupiłem sobie Deus Exa (btw. świetna gra) postanowiłem se zagrać i tu wielkie zaskoczenie Myszka przestała mrugać. Nie wiem co się stało ale problem sam się rozwiązał (sprawdziłem później w wszystkich programach i grach nigdzie nie ma śladu po problemie)smile_prosty2.gif

Dzięki wszystkim. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...