Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kawalczyk

Komputer nie widzi/jest błąd przenośnego dysku twardego.

Polecane posty

Witam. Tak jak w temacie. Mój komputer, czyli Windows XP z SP 3.0 nie widzi przenośnego dysku twardego Seagate FreeAgent GoFlex Ultra-Portable Drive 250GB, USB 2.0. Podłączałem inne USB 2.0, ten sam problem. Sprawdzałem na laptopie, ten sam błąd. To znaczy, że wyskakuje mi okienko pomocnicze Windows, na którym jest napisane, że dany sprzęt ma awarie i przekierowuje mnie do okienka ze spisem USB, następnie przechodzę do menadżera urządzeń, gdzie chce zaktualizować sterowniki SCI/RAID, robi to z automatu, ale występuje błąd. Nie działa od wczoraj tj. 25 maja. Nie zalałem, nie zamrażałem, nie ogrzewałem, nie upadł. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Czekam na pytania, na bieżąco będę śledził wątek i odpowiadał rzetelnie na każde pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dyskiem na komputerach. Spodziewałem się takiego wyniku, ale sami wiecie, nie będę leciał od razu do fachowca, jak fachowcy są tutaj. ;) Jak już będę wszystko wiedział, to dam znać. Dziękuję wam. Jakby wam coś jeszcze wpadło do głowy, proszę tutaj, albo mi na pw napisać. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...