Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzysiek222

Kłopoty z działaniem urządzen USB

Polecane posty

Post wydzielony z teamtu http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=176784&hl= - MD

Gdy miałem Windowsa XP miałem zupełnie to samo. Myślałem, że zmiana systemu na "siódemkę" coś da, ale nic się nie zmieniło. Dalej USB działają mi kiedy chcą, a jak działają to tak choćby wcale czyli wolno. Gdy kopiuje na urządzenie jakieś pliki nagle przestaje mi je [urządzenie] widzieć.

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam.

Tak, występuje w każdym porcie. Z tyłu mam 4 porty USB i zazwyczaj jeden działa dobrze jak podpinam do niego pamięć masową, albo bluetooth. Z przodu mam dwa USB. Jeden w ogóle nie reaguje mimo, że jest dobrze podpięty (tak było zawsze), a drugi działa ze wszystkim co się do niego podepnie, tylko że są problemy z łącznością. Urządzenie podpięte do niego dostaje prąd, ale bardzo rzadko jest wykrywane. Wcześniej jeszcze było tak, że myszka nie działała w żadnym porcie USB (chyba, że docisnęło się USB to portu, ale trzeba było tak trzymać, żeby działała cały czas). Problemów z myszką już nie mam, działa chyba w każdym porcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...