Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

utd120

Problem z liveboxem TP

Polecane posty

Mam dziwny problem. Od dziś od jakiejś 4 rano kiedy to słuchałem sobie transmisji live w radiu internetowym przerwało mi i od tego czasu nie mogę się połączyć z żadnym radiem ani co dziwne zalogwać się do Xfire(inni mogą więc to nie wina ich serwerów etc). Co dziwne Gadu-Gadu i inne rzeczy powiązane z internetem działają. Nie jest to wina komputera gdyż na innym komputerze podłączonym do sieci na tym liveboxie jest to samo. Próbowałem resetować liveboxa, przywracać mu ustawienia fabryczne, ale nic to nie daje. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł gdyż przez Xfire komunikuję się z wieloma osobami(Klan i nie tylko), a radio internetowe również jest dla mnie ważne. Pozdrawiam.

Edit: Sorry, jedna stacja na kilkadziesiąt wypróbowanych działa...

Edit2: komputer mi pinguje adres ip stacji radiowej więc nie wiem o co chodzi...

Aha i dzwoniłem do TP na lini techniczną i oni jedyne co byli w stanie zrobić to zresetować linię.

EDIT 3: team speak 3 też nie działa ;/

EDIT4: kiedy próbowałem obejrzeć transmisję live na jednej ze stronek udostępniających taką możliwość we flashu po chwili ładowania poazał się następujący błąd: Server not found: rtmpt://stream.cast3d.tv:80/redirect . może to w czymś pomoże żeby rozwiązać ten problem.

PROSZĘ O POMOC TO WAŻNE!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xfire ma wiele serwerów, do których podłączają się użytkownicy, tak więc to, że inni mogą korzystać nie oznacza, że są podłączeni do tego samego serwera. Co do radia internetowego, najlepiej zrób ping do IP, z którego nadaje stacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do xfrie to nie wiem więc powiem, że możesz mieć rację, co do radia internetowego to nie pinguje mi tego ip, ale to żadne radio interentowe/przez internet nie działa, więc co? moja sieć nie może się połączyć z żadnym serwerem radia? Sorry, ale to chyba mało realne. próbowałem już z tyloma stacjami radiowymi i nic...

Edit: Sorry, jedna stacja na kilkadziesiąt wypróbowanych działa...

Edit2: komputer mi pinguje adres ip stacji radiowej więc nie wiem o co chodzi...

Aha i dzwoniłem do TP na lini techniczną i oni jedyne co byli w stanie zrobić to zresetować linię.

PROSZĘ O POMOC!!!

Ludzie odpiszcie coś, nie wieżę, że nikt nie wie jak to rozwiązać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę.. masz ten sam problem co ja przez ostatnie kilka ładnych dni.. po dłuższym czasie jak miałem wyłączony router i potem go włączyłem mam problemy z zalogowaniem się na serwery steam-a, LoL-a a nawet nie mogę pobrać Diablo III oficjalnym downloaderem..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak być może mamy ten sam problem tylko, że mój problem zaczął się gdy słuchałem sobie właśnie radia internetowego i grałem. w pewnym momencie rozłączyło mnie z xfire i z przestało grać radio i od tego momentu ani rusz....Jeszcze nie dziwiłbym się gdyby to było tylko na moim PC, ale to nie działa też na drugim kompie który podłącza się do netu przez tą samą sieć wi-fi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to że problem wystąpił po przerwie w której kilka dni router był wyłączony.. może być tylko zbiegiem okoliczności, na drugim kompie steam też się nie łączy.. więc problem jest ten sam i w 99% jest to ta sama przyczyna

EDIT: Można jeszcze dodać że nie działają nam streamy, aktualizacje itd. itd.

Skype i GG działa prawidłowo.

EDIT 2: Chociaż... skype wolno wyłapuje kontakty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Można jeszcze dodać że nie działają nam streamy, aktualizacje itd. itd.

Skype i GG działa prawidłowo.

EDIT 2: Chociaż... skype wolno wyłapuje kontakty

Jeśli ze streamami chodzi ci o transmisje np meczów w internecie to niekóre działają mi. co do Steama to nie wiem bo dawno go nie włączałem i w sumie mi niepotrzebny. Mi nie działa też GameRanger.

To skoro mamy ten sam problem to zróbmy wszystko żeby go rozwiązać bo jak na razie to nikt tu się nie śpieszy z pomocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście GameRanger też nie działa >.<

Minecraft działa.. dobra, Nevermind

Wina nie jest po stronie kompa.. i chyba nawet routera.. na 4 speed testy.. w jednym miałem ping 120 a w reszcie 30, tak samo prędkość pobierania i wysyłania jest taka jak zawsze.. livebox raczej nic nie blokuje.

EDIT: Najlepiej byłoby teraz zadzwonić do TPsy i spytać się czy jest jakaś awaria na linii albo czy mogą nas zpingować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to TP-sa najwyraźniej coś ZEPSUŁA! ;)[ciach]

Na forum nie używamy przekleństw nawet w formie wykropkowanej. Polecam dokładniej czytać regulamin. - politan

EDIT: Stało się coś dziwnego.. pobrała mi się aktualka LoL-a jak przedtem nie chciała.. ale nie mogłem się zalogować >.<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem.. mają jakieś blokady.. przyjechał technik i powiedział że napisze wynik i przekaże do tych z centrali.

ZOBACZYMY CO Z TEGO WYJDZIE ;)

EDIT: Lipa.. zgłosiłem to drugi raz..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, ja też muszę to zgłoszenie wysłać?

EDIT: wysłałem to zgłoszenie, oddzwonili i powiedzieli, że oni nie mają z tym nic wspólnego i, że oni tylko dostarczają internet i żeby nie była za niska prędkość i nic po za tym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przecież jakiś żart...

Po co podbijasz temat skoro nie jesteś nawet jego autorem? - politan

Bo nadal mamy ten sam problem i okazuję zainteresowanie tym problemem na waszym forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...