Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Futurism

Problem ze światłem.

Polecane posty

Witam!

Od czasu zainstalowania Windows 7, mam problem ze światłem, dokładnie chodzi o to, że kiedy przykładowo. oglądam demotywatory i zjeżdżam myszka w dół to światło raz jest jaśniejsze a raz ciemniejsze. Zdarza się też to np. w Skyrimie oraz Minecrafcie, ale tylko w nocy albo w ciemnych pomieszczeniach, kiedy energicznie przeciągnę myszką. Zainstalowałem najnowsze sterowniki do mojej karty( GeForce 220 GT) i nadal to samo, Może nie jest to duży problem, ale po jakimś czasie staje się to denerwujące. Wcześniej na XP nic takiego się nie działo. Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam :)

Sprzęt:

Karta: GeForce 220 GT

Ram: GoodRam 3,5 gb

Zasilacz: TakeMe 400 W

Procesor: AMD Athlon X2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% zbyt słaby zasilacz.

P. S. Z opóźnieniem zauważyłem jaki masz zasilacz, o ile można to tak nazwać (widziałem kilka wyrobów Take Me od środka - powinni zostać ukarani za oszustwa typu "udawanie że jest PFC"). Lepiej go wymień niezależnie od tego, czy on jest przyczyną akurat tych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pierwsze pytanie - nie ma tyle co na tabliczce. Jak się nie mylę większość tych zasilaczy jest robiona przez Solytecha (znanego też jako Deer, L&C, Apex, Allied), który z wysokiej jakości wykonania nie słynie... a wręcz przeciwnie. 400W to by bez zająknięcia dwa takie zestawy pociągnęło, ale to musi być porządne 400W, a nie jakiś wyrób zasilaczopodobny.

Co do kupna nowego - kwestia tego, ile można przeznaczyć na zakup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wykluczone, że obydwa nie wyrabiają. Możliwe jest jeszcze uszkodzenie toru zasilania na płycie głównej albo karcie graficznej ale żeby to wykluczyć trzeba najpierw spróbować na porządnym zasilaczu. Ten pierwszy to masakrator (firma to masakrator - bo modelu nie znam ale przy inych ich produktach nie mam powodów się spodziewać, że wypuścili jakiegoś rodzynka), drugiego nie znam ale na necie Feel nie ma dobrych opinii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...