Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarnobyl97

W jakim sklepie najlepiej kupic Windows 7 Home Premium 64 bit

Polecane posty

Generalnie to śmiało możesz kupować OEM, bo to się wiele od BOXa nie różni (głównie tym, że jest przypisywany do płyty głównej). A gdzie najlepiej kupić? Tam, gdzie najtaniej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to śmiało możesz kupować OEM, bo to się wiele od BOXa nie różni (głównie tym, że jest przypisywany do płyty głównej). A gdzie najlepiej kupić? Tam, gdzie najtaniej ;)

To wybiorę OEM.Ale właśnie ja bym się chciał spytac w jakim sklepie jest dobra cena;P I też jaki sklep ma dobrą jakośc żebym nie kupił najtaniej a mnie by wycyckano...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest kupić wadliwy Windows - w skrajnym wypadku możesz kupić kradziony ale wątpię, żeby jakikolwiek sklep na to się odważył (takie oszustwa zdarzają się, gdy kupujesz od kogoś, na Allegro itp). Jeśli płyta będzie uszkodzona to możesz reklamować. Tutaj naprawdę, po określeniu architektury (x32 vs x64), wersji (Home premium lub innej, jeśli chcesz) i rodzaju licencji (OEM vs BOX - inne raczej Cię nie będą interesować) patrzysz jedynie na cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że nawet nie zamówię na morele tylko kupię na miejscu,bo w Krakowie mają od ręki;D

Edit:ostatecznie kupiłem box,bo sam będę instalował,a poza tym zawsze może się coś skiepścic i będę przynajmniej miał mozliwośc ponownego zainstalowania.Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...