Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tivii

Rozwiązany: Nowy latpop,troche pomocy ?

Polecane posty

Witam,wczoraj zostalem szczesliwym posiadaczem laptopa acer aspire 6920G,z windows vista sp1.Wiec zadam kilka pytan :)

Posiadam sp1,slyszalem ze sp2 jest lepszy,service pack to jaki patch,czy odrebny windows ?

Posiadam laptopa z angli,moge ustawic jezyk Polski,lub chociaz Polskie znaki ?

Co moge zrobic,by dopomoc laptopowi w dzialaniu,np.specjalne latki dla sp1.

Z gory dziekuje za odpowiedzi,oczywiscie szukalem tych pytan po cdaction-google,lecz niestety nie znalazlem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- SP2 to przede wszystkim aktualizacje i poprawki, a więc tak, można nazwać to "patchem".

- "Zwykłego zagranicznego" Windowsa, legalnie (chyba) nie można spolonizować. Natomiast, jeśli chodzi o polskie znaki -> klik.

- Odnośnie ostatniego pytania: sprecyzuj o co Ci konkretnie chodzi, albo, po prostu poszukaj w Google czegoś w stylu "optymalizacja systemu Windows Vista".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp.

Mam jeszcze jeden problem,laptop był używany trochę czasu.

Czyściłem laptopa - kawałek obudowy-śruby przy obudowie wiatraczka-wiatraczek odczepiony-czyszczenie laptopa (nie zdejmowałem nic poza wiatraczkiem,ktory jest stale przyczepiony kablem do czegos tam.)wszystko podłaczam(obudowa-srubki) laptop pokazuje ze sie laduje,wciskam guziczek zaswiecil sie i zgasil.Co mogłem zrobic nnie tak ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...