Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vatxar

Rozwiązany: Problem XP

Polecane posty

Witam!,mam problem dotyczący mojego sprzętu.Gdy włączam komputer wszystko przebiega sprawnie,ale po ekranie ładowania systemu(ciemne tło,logo Windows i taki pasek ładoania pod spodem) kiedy system ma już wejsć do Windows,pojawia się jakiś blue screen który powoduje reset komputera.(nie pytajcie mnie o tekst tego blue screen'a, ponieważ wyswietla on się na około 0,5 sec przed restartem).przypuszczalną przyczyną awarii było nierozważne nacisnięcie wyłącznika stopą na listwie od przedłużki.Obecnie używam płyty ratunkowej z CD-A z numeru09/11.Prosiłbym o pomoc własnie poprzez użycie tej płyty po poprostu grzebać w systemie nie potrafię :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz płyty instalacyjnej Visty albo 7 (płyta instalacyjna XP może również wywaliś bluescreen). Z płyty uruchom linię komend i wpisz chdsk /v /x /r Y: gdzie za Y: podstaw literę partycji (zrób to dla wszystkich partycji, podaj wyniki na forum).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez miesiąc używałem płytki z systemem ratunkowym CD-A.Potem włączyłem kompa bez płytki i bach!,wszystko wróciło do normy,a przecież kompletnie NIC nie zrobiłem,nigdzie nie grzebałem itp.Może zstąpił na mój sprzęt duch wielkiego redaktora(ten od wybierania nowych członków redakcji,ustalania pełnych wersji,nieformalnie jest ojcem Wiani).Nie wiem,tylko teraz wyskakuje mi taki błąd,ze brakuje jakiegoś tam pliku zaraz po wyświetleniu się pulpitu,ale ogółem wszystko jest ok.TEMAT DO ZAMKNIĘCIA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...