Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Infernal

Polecane posty

gra zapowiada sie swietnie. ta obiecywana fizyka i fajerwerki graficzne. fabula... ech dlugo by wymieniac. jest juz demo ktorego co prawda nie mam ale ze bedzie ono w nast cda to sprawdze gre w praniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada sie smakowicie

Plusy

Bardzo ładna Grafika

Super Moce

Wciągająca Fabuła

Fajne Bronie

Rozbudowane Levele

I długo by wymieniac

Jest to gra polaków

Minusy

Nie Pujdzie na Moim Kompie :oops: :(

Kamera moze szwankowac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko na 800 x 600 z średnimi teksturami, a poza tym wszystko na high i śmigało :D .

Gierka jest dynamiczna, efektowna, ocieka bajerami graficznymi i jest poza paroma szczegółami(płomienie na ręce Ryana) piękna.

Half Life 2 czy inny F.E.A.R. to to nie jest, al prezentuje się całkiem ciekawie.

PS

W demku niestety nie ma telekinezy, która dla mnie jest jednym z ciekawszych elementów gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to let's go!

1. Ciekawe czyja zapowiedź się ukaże...

2. To będzie pierwsze co zainstaluję z tej płyty... nie żaden pełniak tylko demo Infernala

3.Sądzę, że ze względu na konkurs dyskusja będzie obfita- no to tak

Niskie wymagania sprzętowe pewnie gra będzie miała (może mi pójdzie:D)

Ciekawa fabuła, piękna grafika, piekielne moce- nic dodać nic ująć- czekam na recenzję!

P.S. Również mam nadzieję na rewolucję cenową....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystrybutorem tej gry jest cenega. mam nadzieje ze wydadza ja w rewolucji cenowej.

To by było coś. :)

Jeszcze nie grałem w demo, ale gra zapowiada się piekielnie dobrze. Ciekawy wątek fabularny, dużo akcji, a nawet pościgi samochodowe ;). Fizyka w grze powinna być dobra - w końcu to AGEIA PhysX. Ciekawe jak sprawdzi sie w praktyce zdolnosc teleportowania sie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem w demo, ale gra zapowiada się piekielnie dobrze. Ciekawy wątek fabularny, dużo akcji, a nawet pościgi samochodowe ;). Fizyka w grze powinna być dobra - w końcu to AGEIA PhysX. Ciekawe jak sprawdzi sie w praktyce zdolnosc teleportowania sie.

Teleportowanie mi się nie podoba. Najpierw musisz wycelować specyficznym celownikiem w niczym nie zasłonięte miejsce, a jak się już tam dostaniesz to postoisz 5 sekund i wracasz spowrotem. W demku przydawałosię tylko do przełączania włąćzników i strzelania w butle kolesiom z miotaczami ognia(jak ja ich nie lubie :evil: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleportowanie mi się nie podoba. Najpierw musisz wycelować specyficznym celownikiem w niczym nie zasłonięte miejsce, a jak się już tam dostaniesz to postoisz 5 sekund i wracasz spowrotem. W demku przydawałosię tylko do przełączania włąćzników i strzelania w butle kolesiom z miotaczami ognia(jak ja ich nie lubie :evil: ).

A ile czasu zajmuje ukończenie dema?? Jest w nim samouczek, czy może jakaś pełnoprawna misja?? Bom ciekaw... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad połowa dema to taki interaktywny samouczek.

Szef ci mówi przez słuchawkę w uchu(jak by diabeł nie miał innej możliwości komunikacji :D ) co masz robić. Najpierw uczysz się jak wysysać duszę(całkiem fajny dialog jest przy tym), potem teleportacji, krycia się za ścianami i reszty pierdół.

Za pierwszym razem demko zjęło mi jakieś 30 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czekałem na ta grę bardzo długo, wczoraj zassałem demko i:

Gra jest bardzo fajna, nawet na low-endowej karcie graficznej(GF 7300LE), gra działa bez żadnych zaciachów na maksymalnych detalach(z wyjątkiem maksymalnego ustawienia AA). Cóż mogę powiedzieć o Infernalu po zaliczeniu demka: jeżeli pełna wersja będzie równie miodna co demko, to jest to gra z bardzo wysokiej półki. O Rewolucji Cenowej nawet marzyć nie można. Gra jest w 100% warta tych 99 zł( wg mnie taka będzie cena za ten produkt). Moce zaprezentowane w demku są bardzo fajne, ale nie rewolucyjne[najsłabsza jest chyba teleportacja]. Bardzo fajny patent jest z zabieraniem energii z ciał dopiero co rozwalonych wrogów. Bronie są fajne[by znaleźć część z nich, trzeba dobrze przeszukiwać pomieszczenia[w demku była chyba tylko jedna taka schowana broń- pistolet laserowy]], jedynie co mi troszkę przeszkadza to wszech otaczająca ciemność, która w pewnych momentach może denerwować i przeszkadzać. Grafika jest wspaniała, światło, cienie, efekty naszych mocy = bajer. jedyne co mnie troszkę zaniepokoiło, to AI wrogów: widze lewy bok wroga wystający zza kolumny, ładuje mu jedna kulkę czekając jak zareaguje: nie poruszył się! Ale to są małe błędy, które pewnie zostaną już w pełnej wersji poprawione.

Więc ocena po ukończeniu demka:

Grywalność: 9/10

Grafika: 9/10

Dżwięk: 8+/10

Ocena: 9/10

Ale jeżeli nie jesteś fanem szybkiej akcji, paranormalnych umiejętności, to odejmij od oceny końcowej jedno oczko :] . jak dla mnie jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana gatunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli nie jesteś fanem szybkiej akcji, paranormalnych umiejętności, to odejmij od oceny końcowej jedno oczko :] . jak dla mnie jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana gatunku.

Widzę, że sporo ciepłych opinii. Kolejna dobra gra made in Poland z tego co widzę. Rośniemy w siłę, nie ma co :P Ja o jakości Infernala przekonam się dopiero 20 lutego, ponieważ dopiero wtedy będę miał demko (CDA).

O Rewolucji Cenowej nawet marzyć nie można. Gra jest w 100% warta tych 99 zł

Dlaczego? W Rewolucji Cenowej ukazało się parę naprawdę dobrych gier, które IMO też były warte tych 99 zł. Infernal chyba nie miał jakiegoś strasznie wysokiego budżetu, więc nie traćmy nadziej. Ale ja go tak czy siak kupię. No, najpierw przeczytam reckę w CDA :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się skłąda, że jestem fanem całej serii Gorky, czyli gier, które stworzyło studio Metropolis Software. Losy Infernala śledzę od samego początku i gra zawsze zapowiadała się świetnie chociaż po zmianie nazwy (wcześniej było to Diabolique: License To Sin) zmieniono wygląd głównego bohatera na gorszy.

Demo pobrałem lecz nie pograłem z powodu za słabego komputera. Ale oglądałem filmiki i gra wygląda jak połączenie Painkillera (diabelski klimat) z Gorky.02 (elementy skradankowe) dlatego jestem pewien, że będzie mi się podobać.

A muzykę do gry robi sam Scorpik, który zrobił ją takjże do wszystkich poprzednich gier tej firmy i wychodziło mu to idealnie, szczególnie w Gorky 17. Udotępniając muzykę z Infernala pokazali, że Scorpik ponownie odwalił kawał świetnej roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infernal coraz bardziej się do nas zbliża:

Gra w chwili obecnej jest lokalizowana, a szczegóły dotyczące jej polskiego wydania udostępnione zostaną już wkrótce.

No, czyli wszystko jest na dobrej drodze. News pochodzi ze strony Cenegi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj przeżyłem coś strasznego.. ściągam demo infernala (nie mogłem wytrzymać do 20.02) instaluję... Gra ma rzeczywiście małe wymagania, ale tez jeden warunek.... karta musi obsługiwać directX 9.0c... inaczej mówiąc mi nie poszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko. Jakie wrazenia?? Szykuje nam sie porzadna gra TPP obdarzona swietna oprawa graficzna. Klimacik jest fajny, akcja tez, ale co do ostatecznej opinii wstrzymam sie do momentu popykania w pelna wersje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie-jak pokonać bossa pod koniec pierwszego poziomu?Strzelam w te światła i wtedy mogę się teleportować,ale nie wiem gdzie...(tym bardziej, że czas teleportacji jest oraniczony-za bardzo-ze 4 sekundy i już od nowa trzeba strzelać w światełka :evil: )PROSZĘ O POMOC!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja sobie demko sprawdziłem... I muszę przyznać, że jest ciekawie. Mimo tego, że za TPP nie przepadam za bardzo ( zdecydowanie bardziej wolę klasyczne FPSy ) to grało mi się w demko bardzo miło. Dynamicznie, przeciwnicy nie tacy znów tragicznie ( choć jak zwykle strzelanie z ukrycia ich ogłupia ), a i arsenał mocy/broni miły. Zapowiada się bardzo porządna gierka. Trochę może bardziej mogłoby być otoczenie 'interaktywne', ale to może zmieni się w pełnej wraz z telekinezą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram właśnie w psi ops i ciekawi mnie jak będzie zrealizowana telekineza w Infernal(kocham rozwalać wrogami skrzynie :D ). Jeśli jej nie spaprzą, to gierka ma okazję przyłączyć do listy moich ulubionych tytułów.

Jak się podobała zwycięska zapowiedź w CDA??? Ja muszę przyznać, że mi nie za bardzo. Nie lubie zapowiedzi, bądź recenzji napisanych w postaci opowiadania(choć może jestem nieobiektywny, bo też wysłałem swoje zgłoszenie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...