Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

go1po1

zacina mi sie system w czasie gry pomocy !

Polecane posty

Witam!!

Mam problem otoz odpalam sobie np gre pes 12 pogram 5 minut czasem mniej i gra mi pada nic nie pomaga

musze restartowac system... niewiem jaki moze byc powod tego ???!!!

prosze o pomoc dodam jeszcze wam raport z eversta/Report.txt

jezeli ktos ma jakies pomysly bede wdzieczny /

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Everest jest przestarzały, poza tym strasznie niewygodnie mi się to czyta (używam komórki, ale na kompie, też nie byłoby super). Jedyne co zauważyłem (co szczególnie zwróciło moją uwagę), to jakieś koszmarne wyniki S.M.A.R.T.'u dysku. Zatem, najpierw podaj go, używając np. programu HD Tune (zakładka Health - wrzuć screena).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemy z zasilaniem hmmm mam caly czas odpalony kabel zasilalacy bo bateria jest padnieta strasznie slabo trzyma jezeli to cos pomoze.

chcialbym zeby to byl dysk bo niechce wywalic pieniedzy w bloto :/

podajcie jakies programy do prawdzenia pod zespołów np karty procka ramu zeby sobie wszystko sprawdzic i byc pewnym ze wina lezy pod stronie dysku bo bardzo chcialbym dojsc do zrodla problemu. z gory dziekuje za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemy z zasilaniem hmmm mam caly czas odpalony kabel zasilalacy bo bateria jest padnieta strasznie slabo trzyma jezeli to cos pomoze

Oprócz tego, że bateria padła, może nieprawidłowo pokazywać jej poziom naładowania a komputer podczas zasilania bateryjnego będzie się nagle wyłączał (przez co w sumie możesz uszkodzić dane - ale nie sprzęt) problemów nie będzie.

Wartość przeliczona BC jest na poziomie fabrycznym, więc nie ma przesłanek jeśli chodzi o problemy z zasilaniem dysku.

Dysk oczywiście uszkodzony (o tym ze nadaje się do wymiany w Twoim wypadku decyduje niezerowa wartość surowa parametru 05 i niska wartość przeliczona wartości BB).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...