Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheEquinoxe

Program do zmiany wyglądu Windows'a

Polecane posty

Witam,

otóż ostatnio zainteresowalo mnie modyfikowanie wyglądu pulpitu. Sam chciałbym coś takiego zrobić u siebie, ale kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. Przede wszystkim jakich programów użyć i jak ich używać? O resztę jeśli będę musiał to się jeszcze Was dopytam, na razie tyle mi wystarczy. Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama modyfikacja pulpitu to chyba przez właściwości? :P

A tak całkiem serio: Do większości systemów są dedykowane programy wprowadzające modyfikacje (zwłaszcza, jeśli chcesz modyfikować np. XP tak, żeby wyglądał jak Vista).

Jeśli chodzi o modyfikacje wprowadzające jakiś konkretny temat/motyw, to szukaj u wujka google.

P.S. Jaki system chcesz modyfikować i na jakich podzespołach? Czasem producenci np. karty graficznej albo płyty głównej firmują oprogramowanie do modyfikacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakiego rodzaju program chcesz wrzucić.

Jeśli "kompletną" modyfikację w postaci nakładki, to jest to z reguły plik wykonywalny *.EXE, który sam robi co trzeba.

Jeśli użyjesz programu, który tylko podmienia odpowiednie elementy - dla uproszczenia nazwać je można graficznymi - to normalnie instalujesz aplikację i się nią bawisz do woli.

W każdym razie przed jakimikolwiek kombinacjami z systemem zrób backup dokumentów, ustawień, rejestru, utwórz też punkt przywracania systemu - może się przydać.

Jak będę miał chwilę to poszperam w necie i wrzucę tutaj linki albo nazwy programów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś miał czas wcześniej niż ja :D

Przy odrobinie szczęścia można znaleźć "bezpieczne" programy do "pełnej" modyfikacji. Ale rzeczywiście, niosą one za sobą dość duże ryzyko że się system posypie. Tak czy siak w przypadku "zabawy", zabezpiecz wcześniej cenne dane na innej partycji/dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...