Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TOTMinecraft

BSOD - nv4_disp

Polecane posty

Witam, użytkownicy Forum Actionum! :)

Otóż mam pewien problem, a mianowicie system wywala mi BS'y z treścią że problem może stanowić nv4_disp. Początkowo grałem sobie w Minecraft'a [około 2h odkąd naprawiłem problem z OpenGL] i nagle komputer zwiesił się. Wyskoczył BS i musiałem restartować kompa. Potem gdy wchodziłem w Minecraft'a BS wyskakiwał coraz wcześniej. Odkąd zaczął wyskakiwać podczas grania, dopiero po 2h - teraz wyskakuje już po 5 minutach i boje się że może być jeszcze gorzej.

Co mogę zrobić? :(

Próbowałem reinstallować Javę - NIC

Próbowałem reinstallować sterowniki do karty graficznej na nowsze i starsze - NIC

Próbowałem wykasować folder Minecraft'a z appdata i zrobić Force Update - NIC

Próbowałem użyć Driver Cleanera [i inne podobne programy do czyszczenia pozostałościach po sterownikach] - NIC

Co więc mogę zrobić? Pytanie zwracam do Was bo myślę że macie umiejętności żeby mi pomóc... :(

Dodam że BS wyskakuje nawet w grach Minecraft'o podobnych takich jak Mythruna czy Manic Digger. Kompletnie już nie wiem co robić.

P.S: Jestem nowy, także witam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz dokładniej tutaj co do za napisy BS'a które widzisz.

Ciężko stwierdzić problem bez dokładniejszych szczegółów, ale teoretycznie może być to k.graficzną patrząc na skrót który podałeś? ale to nie stwierdza faktu że to akurat ten problem może występować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...