Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzyhu

Rozwiązany: X748 nie działa na icemacie

Polecane posty

Siema, mam problem. Otóż w moim Deathadderze, po prawie 2,5 roku intensywnego użytkowania, wyrobił się prawy przycisk myszy. Nie ma już wyczuwalnego, mocnego kliknięcia, jest tylko takie lekkie pyknięcie. Bardzo mi to zaczęło przeszkadzać, a że mycha nie ma już gwarancji, postanowiłem zakupić sobie nową. Sugerując się licznymi poradami na tym forum nabyłem A4techa x748. Jakie było moje zaskoczenie gdy okazało się, że... nie chce on działać na mojej podkładce, Icemat gear 2nd. To znaczy działa, ale bardzo źle - kursor pływa, przeskakuje, praktycznie nie nadaje się do pracy. Co ciekawe, na biurku działa prawie idealnie. Mimo wszystko chciałbym mieć jakąś podkładkę i w związku z tym mam dwa pytania - czy da się coś zrobić, żeby A4tech zaczął poprawnie działać na moim icemacie? Jeżeli nie, to jaką najtańszą podkładkę do niego mi polecicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym blogu jest moje stare porownanie budzetowych podkladek:

http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom...showentry=15456

Nie przychodzi mi do glowy nic, co mogloby pomoc Twojemu A4Tech. Jesli nie dziala, bo Icemat po prostu mu nie pasuje, to nie moesz zrobic niczego.

BTW: Rozkreciles swojego DeathAddera? Wiekszosc problemow z przyciskami na tej myszce jest powiazana z brudem, ktory sie gromadzi pod nimi. Czesto wystarczy rozkrecic myszke, a potem wyczyscic bardziej zakurzone miejsca. Skoro gwarancja sie skonczyla, to nie powinienes sie tego obawiac. Chyba, ze myszke juz wyrzuciles, co jest prawdopodobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no mychy jeszcze nie wyrzuciłem, leży obok mnie. Spróbuję sobie rozkręcić, a co mi tam zaszkodzi, mam jakieś tam zdolności manualne to dam radę. Zaraz sprawdzę i dam znać jak mi pójdzie. :D

Edit: No dobra, lipa. Nie wyszło mi zrobienie Deathaddera... Muszę sobie sprawić nową podkładkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...