Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brethil

Rozwiązany: Winamp

Polecane posty

Nie wiem jak dokładnie to opisać, ale ostatnio zrobiło mi się takie coś irytującego w winampie i nie wiem skąd to się wzięło i jak to usunąć:

Otóż jak słucham jakiegoś kawałka, on się skończy i zaczyna grać następny, to w okienku programu, zarówno na liście odtwarzania, jak i w okienku gdzie leci czas i tym z informacjami typu płyta, tytuł, wykonawca, dekoder, gwiazdki, czas, etc. kopiują się dane tego poprzedniego kawałka którego słuchałem. Dopiero jak zrobię na playliście "wyświetl informacje o pliku" i kliknę OK, to po drugim uczynieniu takiej czynności, w okienku odświeżają się te dane i już widzę właściwe dane słuchanego kawałka. Scrobbluje się właściwie, więc to musi być jakiś wewnętrzny błąd winampa. Zainstalowałem nowszą wersję, ale jest to samo. Bardzo to irytujące, bo jak dodaję nowy folder do przesłuchania, to widzę dajmy na to 10 razy ten sam kawałek, taki sam jak ostatnio słuchany. Nie wiem dokładnie jak to się stało, bo rano było OK, zostawiłem winampa włączonego żonie, wróciłem wieczorem i już było tak zrąbane. Może jakiś skrót klawiaturowy przez przypadek wcisnęła i przez to się zepsuło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...