Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ThePanda

Monitor nie działa - biały ekran i komunikat

Polecane posty

Witam. Posiadam monitor LG Flatron M2362D i od pewnego czasu nie działa. Co się dzieje? Otóż, po podłączeniu do prądu, monitor samoczynnie się włącza. Wyświetla się biały ekran, oraz ramka w środku której jest napisane "V3.10.0". Ramka po paru sekundach znika na ułamek sekundy, i pojawia się bliżej prawej strony, kiedy tam dojdzie "wraca" tak jak przyszła. Monitor nie reaguje ani na przyciski umieszczone na jego obudowie, ani na pilota. Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie co się stało - a także, jeśli się da, informacje jak to naprawić. Dodam że zepsuł się jakiś miesiąc temu i od tej pory jest nieużywany (na biurku).

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że monitor w ogóle nie reaguje na żadne przyciski, a normalnie jak nie ma żadnego kabla to wszystko działa i da się wybierać (dodam ze ma wbudowany tuner, więc kabli to ma sporo). Chyba że chodziło o kabel od zasilania. To mogę sprawdzić, bo mam ich trochę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak ma i już, lepiej nie zagłębiać się w tę, jakże mroczną tajemnicę. ;)

Był włączony jakiś tryb serwisowy, nie wiem czy u Ciebie jest dokładnie taki sam, ale mój kuzyn ma telewizor LG (ja też, lecz takowego trybu - mój nie posiada) i u niego, bodaj on się nazywa: Power only.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...