Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trerl

Rozwiązany: Komputer się tnie po instalacji moda

Polecane posty

Witam. Ostatnio zainstalowałem Stalkera dołączonego do CDA. Wszystko działało i w ogóle, przeszedłem grę i postanowiłem zagrać w Priboi Story . Chciałem wypakować moda, jednakże nie dało się , ponieważ wypakowywanie zawieszało mi komputer. W końcu udało mi się ręcznie wypakować wszystko na pulpit, przeniosłem to do głównego folderu z grą i tu pojawił się problem : komputer zaczął strasznie wolno działać . Odinstalowałem grę programem Revo Uninstaller, usunąłem wszystkie pliki, które pozostały po grze, moda i ponownie uruchomiłem komputer . Pojawił się niebieski ekran i zaczęło się usuwanie uszkodzonych plików . Usunęło się coś ze Stalkera, jednakże dalej komputer działa mi masakrycznie wolno - nawet nie mogę posłuchać muzyki, ponieważ są takie spadki płynności , że aż uszy więdną . Dodam, że to chyba nie wina zasilacza. Jakieś pół roku temu piorun uderzył zaraz obok domu i Tagan 600W oddał życie broniąc reszty komputera . Teraz mam jakiegoś starego grata, jednak od tamtego czasu działa wszystko dobrze, nawet te lepsze gry. Proszę o pomoc i pozdrawiam .

EDIT: Przywróciłem system. Pomogło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było jak byś podał resztę komponentów twojego PC. Bo też mnie ciekawi ile czasu twój sprzęt ma i czemu ci wyskoczył BSOD jak opisałeś.

Na początek ściągnij ten program o ile z nim miałeś styczność (MHDD)

Odpal na płycie ten program od sprawdzania HDD czy nie ma żadnych BAD sektorów, jest bardzo dokładny, ale to czasu zajmuje.

EDIT: to zobacz czy wszystko działa dobrze. ale dobrze by było jak sprawdził byś sprzęt diagnostycznie czy wszystko hula.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...