Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gyug

problem z płytą ratunkową cda

Polecane posty

Witam, tak jak w temacie mam problem z płytą ratunkową dołączoną kilka numerów temu do CDA. Wczoraj postanowiłem z czystej ciekawości ją uruchomić i napotkałem następujący błąd : po ustawieniu bootowania i włożeniu płyty z początku wszystko było OK tzn. pojawił się ekran wyboru i wszystko działało. Klikam więc uruchom płytę, następuje ekran wczytywania i mnie więcej po 1-2 minutach wywala czarny ekran i komputer przestaje odpowiadać na polecenia. Próbowałem już kilka razy ale nic. Sprawdziłem też błędy odczytu i wyskoczył mi jeden ale nie wiem o co dokładnie chodzi. W razie czego mogę napisać co wyskakuje w raporcie. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do szkodników. Teraz może Cię na Necie nie ma, ale z płytek CDA nie da się usunąć żadnych (jakiś tam-innych też) szkodników (nie ma takiej opcji-jak zapisuje się płytkę jednorazową-musiał/a byś mieć co najmniej DVD-RW).

Zgłoś to do Osoby, która się zajmuje reklamacją płytek. Przez internet się ma- będzie na pewno szybciej.

Pozdro tom615

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty bredzisz o tych szkodnikach? To jest płyta tłoczona, a nie nagrywana, więc jeśli u niego byłyby jakieś żyjątka, to musiałyby być też na pozostałych płytach.

Sprawdź tą płytę na innym kompie, bo może to nie jest wina płyty, tylko napędu lub złej konfiguracji tego GNU/Linuksa z płytki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...