Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emen24

Rozwiązany: Awaria układu chłodzenia

Polecane posty

Witam od dłużego czasu mam problem ze swoim układem chłodzenia w laptopie. Najpierw wydał różne dziwne dźwięki a teraz po prostuprzestał działać (ocb?) właczam kompa a on ni stoi sobie i nie ma zamiaru ruszyć.. Przez to mój komputer wyłącza się po 5 min użytkowania. Sprawdzałem wszytsko jest podłączone prawidłowo układ jest czysty i teoretycznie powinien działać... Ktoś zna przyczyne i wie jak to można naprawić? A jak nie to jest możliwość kupienia w jakimś Media Markcie czy innym sklepie samego układu chłodzenia do określonego modelu? Mam asusa X55S.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz laptopa na gwarancji to możesz do serwisu oddać, może pomogą samemu raczej nic nie zrobisz ponieważ to laptop w kompie wszystko możesz wymienić tutaj jest odwrotnie tylko w niektórych laptopach jest taka możliwość aczkolwiek w ASUSACH nie ma, koszty oczywiście jeśli masz gwarancje to nic nie płacisz jeśli nie no to trochę zapłacisz jednak nie z przesadą, na twoim miejscu kupiłbym nowego laptopa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W układzie chłodzenia najczęściej może popsuć się wentylator, rzadziej zatkać cały układ. Jeśli masz gwarancję - ślij do serwisu jak pisał przedmówca. Jeśli nie, trzeba znaleźć część zamienną i oddać do jakiegoś serwisu. Z częściami do laptopów bywa tak, że na rynku czasem ich dostępność jest ograniczona. Jak coś znajdę to zedytuje posta.

P.S.

Kupno nowego lapka? Ty tak poważnie?

EDIT:

Wprawdzie aukcja przeterminowana, ale warto zadzwonić albo napisać maila czy mają w ofercie jeszcze wiatrak do Twojego modelu, albo usługę jego wymiany. Tutaj link.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans. Poszukaj w internecie serwisu laptopów bliżej miejsca Twojego zamieszkania. Być może oni mają dostęp do takich części, wtedy wymiana byłaby szybsza i wygodniejsza niż wysyłanie laptopa do naprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...