Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szymon1944

Błąd przy uruchamianiu komputera

Polecane posty

Przy uruchomieniu komputera po chwili włącza się okienko o błędzie gdzie pisze, że nie można uruchomić programu ponieważ nie znaleziono (czegoś takiego jak) SAMCLI.DLL.

Klikłem OK pojawiło się podobne okienko, że niema tego pliku w jakiejś biblioece. Tam też klikłem OK i komputer się uruchomił. O co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam avasta. Screeny zaraz dam.

Skanowałem komputer i avast nie mógł przeskanować jakiegoś pliku, ale zagrożenia nie znalazł. Teraz skanuje Dr.Web i jest jeden plik podejrzany ,,C:/Program Files (x86)/ orgin - prawdopodobnie MULDROP.Trojan." Dokładnie to plik IGO32.dll

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz te dane SMART. TU, TU i TU.

A tu mam ten błąd co wyskakuje TU i TU. Błąd ten wyskakuje też gdy klikam ctrl+alt+delete po kliknięciu ok i ok normalnie się uruchamia menadżer zadań. Tak jak przy włączaniu komputera.

Co mam robić teraz? Ostatnio dość często przy włączaniu komputera następuje sprawdzanie spójności danych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to nigdy nie robiłem. Pobrałem program i uruchamiam i pojawia się takie małe okienko i pisze tam takie coś ,,Enter megabytes of RAM to test" i niżej jest wpisane ,,All unused RAM" <--- tu można wpisać coś innego, mam to zostawić czy coś tu wpisać innego?

Mam kliknąć teraz Start Testing?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o program memtest86+, a nie memtest. Sporo osób używa drugiej nazwy zamiennie z pierwszą, a to jest błąd, bo to są dwa zupełnie różne programy. Zwykły Memtest działa spod Windowsa i tak naprawdę niczego nie sprawdza. memtest86+ to program odpalany bezpośrednio z płyty z pominięciem Windowsa i on często znajduje błędy, jeśli jakieś są. Program memtest86+ znajdziesz tu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Możesz też pobrać Download - Auto-installer for USB Key (Win 9x/2k/xp/7) *NEW!* - nie będzie trzeba płyty wypalać, tylko stworzy botowalnego pendriva (przed użyciem przenieś z niego wszystkie dane).

Jak już zgram ten program na płyte to co robić dalej?
Zrestartuj komputer (z włożoną płytą), i zbotuj (najczęsciej Del lub F12, powinno być rozpisane na ekaranie BIOSu). Dalej, w skąpej szacie graficznej, rozpocznie się program no i testujesz...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz uruchomić komputer z płyty to wybierz CD-ROM. Co do pytania czy to TO nie wiem co miałeś na myśli pisząc TO dlatego odpowiem: to jest opcja wyboru medium startowego zaaplikowana w Twoją płytę główną. Podmień klawiaturę na inną na początek. Podaj markę i model zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...