Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mihalek

dobry konwerter

Polecane posty

witam, szukam dobrego konwertera do filmów nagrywanych przez Frapsa.

nie chce stracić za bardzo na bitrate, fraps nagrywa z bitrate równym 60. chciałbym za bardzo nie stracić na nim. obecnie używam "any video converter" i on konwertuje pliki max do bitrate równego 30. nim większe bitrate to film jest płynniejszy podobno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doobra, doobra stary... jego wybór.

Ja polecam Format Factory, bo można w nim:

- przeprowadzić konwersję wszystkich najpopularniejszych formatów muzyki, obrazów i filmów.

- W opcji muzyka można przeprowadzić konwersję na urządzenie mobilne dowolnej marki.

- ma również funkcję sprowadzania DVD do pliku filmowego, muzykę CD do plików audio, DVD/CD do ISO/CSO i naprzemiennie ISO <----> CSO

- posiada również funkcję scalania wideo i uzyskania szczegółowych informacji o pliku

... i co najważniejsze dla cb, możesz ustawić sobie taki bitrate, jaki chcesz. Nawet miliard ;)

Nie no żarcik. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nauczy i nie rób z niego idioty wypowiadając się za niego. :wallbash: Będzie chciał to użyje "mego" programu albo "twoich"

Następnym razem daruj sobie takie teksty. Jeśli nie masz nic do powiedzenia, to nie nabijaj sobie postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wybrałem odpowiedni konwerter ;] dziękuje bardzo za pomoc, jednak to jeszcze nie koniec ;< mam jeszcze jedno pytanie, robię film w "Windows live movie maker" , gdy tworzę film w formacie 1080p albo 720p , nie jest wyświetlany prawidłowo. chciałbym żeby był wyświetlany w pełnym 16:9 na monitorze, a jest wyświetlany w czymś takim, można coś z tym zrobić?

screen:

http://imageshack.us/photo/my-images/534/beztytuuycf.png/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Najwyraźniej co najmniej jeden z klipów nie jest w idealnym formacie 16:9. Niestety w Movie Maker nic z tym nie zrobisz, program nie ma funkcji rozciągania i sztucznego przybliżania wideo. W tym wypadku przyda się raczej coś pokroju Sony Vegas.

[edit] Jak nie dasz rady, możesz do mnie napisać na PW, akurat mam Vegasa i mogę coś z tym zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

@Gofer - nie miałem na myśli zwiększenia rozdzielczości, tylko wykadrowanie do 16:9.

Zdjęcie wg mnie nie powinno być problemem, napisz w jakiej rozdzielczości masz klipy wideo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wszedłem w szczegóły filmu było napisane że 1600x902 , tak ma każdy klip filmowy bo były kręcone frapsem. dodałem jeszcze różne napisy oraz animacje w windows live movie maker

edit: już mam, okazało się że w WLMM w zakładce widok jest coś takiego jak "współczynnik proporcji" i miałem ustawione na 4:3 , zmieniłem na 16:9 i zadziałało , dziękuje wszystkim za pomoc, temat można zamknąć

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...