Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaceR1132

Laptop podczas gry grzeje się i wyłącza; problemy z baterią i USB

Polecane posty

Mam problem z moim laptopem jak gram to sie zagrzewa i wyłącza (wiem że muszę podstawkę kupić)

jak go uruchomiłem i się wyłączył po chwili aż brat wyją baterie i się włączył i bez baterii chodzi

jaka może być przyczynna wiem że coś mogło sie swaiczyć ?

_____________________________

i jeszcze można jakoś naprawić wepchnięte USB??

Z góry dzięki za odpowiedzi:)

??

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo: Co to za laptop (marka/model) i jak dlugo go masz?

Secundo: Czy probowales znowu wlozyc baterie, a jesli tak, to czy wtedy dzialal?

Tertio: Czy moglbys uzywac w swoich postach tzw. interpunkcji? Kropki i przecinki oraz zaczynanie nowego zdania z duzej litery to dosc wazna rzecz - bardzo ulatwiaja czytanie i zrozumienie Twoich wypowiedzi. Ortografia tez do poprawienia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie" w sensie ze nie probowales wlozyc ponownie baterii, czy "nie" ze wlozyles, ale nie dzialal wtedy (i dziala tylko po kablu)? Jesli winna jest sama bateria, to wystarczy ja wymienic. Jesli natomiast uszkodzeniu ulegl jakis powiazany z nia uklad w laptopie, to lepiej czym szybciej kontaktuj sie z serwisem badz sklepem, w ktorym kupiles lapka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaceR1132

Jeśli Twoje roztargnienie wpływa na jakość postów, to polecam trochę ochłonąć. Jeżeli nie poprawisz pisowni, możesz otrzymać moderację postów. Radzę więc, żebyś bardziej przyłożył się do kolejnych postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze najpierw sprawdz czy bateria dziala zanim zaczniesz prosic innych o pomoc. Sorki, ale prawde mowiac jest to cos, co powinienes byl zrobic jeszcze zanim zalozyles ten temat. Jesli bateria dziala i wszystko jest ok, to jak sam juz napisales, musisz kupic tylko podkladke. W takiej sytuacji proszenie tu o pomoc mija sie z celem bo problemu do rozwiazania nie ma. Natomiast jesli z wlozona bateria laptop nie bedzie dzialac/bateria nie bedzie sie ladowac, to tak jak juz pisalem udaj sie do sklepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...