Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bowler

Rozwiązany: Nagrywarka zjechana podczas instalowania GTA : Vice City

Polecane posty

Witam. Instalowałem sobie GTA : VC ... doszło do jakichś 95% aż tu nagle usłyszałem jakiś mocny , głośny dźwięk i w nagrywarce znalazłem szczątki oryginalnego GTA... Lecz... Nagrywarka nie chce się zamknąć co zrobić. (tak wiem... to śmieszne "huahua")

Pomocy !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm , a ja mam taki komputer, iż można zdjąć jego obudowę przednią bez żadnych kabli... no może poza dwoma tzw. USB. Nie lepiej by było tak ? I czy trzeba wyłączać wtedy komputer?

P.S: Czy mógłbym zamknąć komputer z nagrywarką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcesz rozkręcić komputera otwórz napęd przy włączonym komputerze jak nie gdzie normalnie to masz tam dystrkę do złożenia szpilki. Potem wyłącz kompa trzymając napęd żeby się nie zamknął. Przechyl komputer do przodu i zacznij nim potszasać żeby wyjechały okruchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak musisz odłączyć kable wewnątrz obudowy - odkręcenie lewego "skrzydła" jest niezbędne. I musisz wyłączyć komputer, bo nawet jeśli będziesz chciał z powrotem podlączyć DVD, a pewnie będziesz chciał, to na włączonym kompie nawet Ci tego nie wykryje. Wszystkie operacje wewnątrz obudowy robimy na wyłączonym komputerze i najlepiej na odłączonym zasilaniu (pstryczek na zasilaczu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...