Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiN

Zmiana systemu warto?

Polecane posty

Witam

Posiadam Windowsa 7 64 bit.

mój problem polega na tym iż gry na win 7 64 bit nie dzialaja jak powinny. scianaja sie i wogole. sterowniki do karty graficznej jak i directx sa najnowsze. na windows xp nie mialem tego problemu gry mialy swoja plynnosc i wszystko bylo w jak najlepszym porzadku.

przerzucilem sie na na windows 7 ze wzgledu na ramy poniewaz mam 4 gb a windows xp odczytuje bodajze 3.2 Gb. wiec prawie 1 gb w plecy.

Jest jakis sposob na to ?

a jest moze system Xp 64 bity ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta , linuxa se kup xD

Po pierwsze, ignorancie. Linuksa raczej nie kupi (z wyjątkiem bodajże dwóch dystrybucji, które są do specjalistycznego zastosowanie), jest darmowy.

Po drugie, ignorancie. Co w tym jest niby niepoważnego i śmiesznego? Linux już dużo przed W7 czy Vistą obsługiwał znacznie więcej RAMu. Co nie zmienia faktu, że tam w większość gier dedykowanych n Windowsa nie pograsz.

Wracając do tematu, jak wspomniał Sevard - jeżeli problem dotyczy wszystkich lub chociaż większości gier to wina braku lub błędnie zainstalowanych sterowników, nie koniecznie do grafiki.

Jeżeli tylko tych najnowszych to wina samego W7, który pożera znacznie więcej zasobów systemowych niż XP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest moze system Xp 64 bity ?

Nie korzystałem ale slyszalem o nim. Nie polecany jest bo to pierwszy 64- bitowy system MS.

Jak się gra ścina to polecam fajny program:

wersja beta 3: http://forums.iobit.com/showthread.php?t=10503

starsza stabilna wersja : http://www.iobit.com/gamebooster.html

Sam go używam na moim windows 7. Wyłącza usługi niepotrzebne i a także ma funkcję defragmentacji plików gry.

Mi pomaga, jak gra mi skacze to go uruchamiam i zauważalnie mam mniej ścina a nawet przestaje (zalezy od detali :icon_mrgreen: ). Windows 7 ma dużo usług i wydaje mi się że w tym tkwi problem w grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...