Jump to content

Heos

Forumowicze
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Heos

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 11/04/1990

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

1,091 profile views
 1. Meh, słabe to. Zamienienie słów gra na przeglądarka nie daje od razu pointy żartu.
 2. Powinni. Ale jasno widać, że znacznie bardziej od covida boją się wirusa z Brukseli. Bardzo potulnie wpisując się w retorykę UE o odpaństwowieniu. Skoro niszczą święta państwowe, jedno z najważniejszych a hołdują partii lewicowej*. * – mam podstawy aby nazywać strajk kobietonów partią lewicową, podstawy te to ich oficjalny program, który znaleźć można na oficjalnej stronie. Tematu aborcji dotyczy jeden, dwa punkty. Reszta to lewicowy manifest.
 3. GNU/Linux. Z tej prostej przyczyny, że nie muszę wydawać na jego działanie ani złotówki i działa wymiernie szybciej. Dodatkowo cała polityka działania systemu jest mi znacznie bliższa od wyklikanego Windowsa z większą liczbą luk i błędów niż można spamiętać. Do zwykłego użytkowania, programowania w Javie i grania w WoWa mi w zupełności wystarczy.
 4. Heos

  Requiem: Bloodymare

  Po tym jak wreszcie znudził mnie przesłodzony WoW (mimo swojej epickości) i jemu podobne gry wróciłem do Requiem, szkoda tylko, że aż tak ułatwiają grę i zwiększają Exp... Ale nic, nadal uważam, że jest to jedna z najlepszych aktualnie dostępnych gier - głównie z racji na swój klimat horroru.
 5. Czytałem chyba wszystkie książki Jacka nad Jackami i Samozwaniec wstaje od nich nie odstaje, Kolejne strony dobrej lektury. III tom także trzeba będzie przeczytać, Dobrze się zresztą składa, że Komuda pociągnął 3 tomy zamiast pisać osobnych książek o innych bohaterach co mnie osobiście lekka irytowało podczas przygód Dydyńskiego.
 6. Nie instaluj żadnego moda graficznego? To najlepsza rada. Najlepiej można wczuć się z klimat Vvardenfell bez cukierkowości wszystkich kolorowych modów. Na początku nic nie zmieniaj, jeżeli masz to zainstaluj obydwa oficjalne dodatki i oficjalne patche nic więcej.
 7. <ciach> Masz rację, dokładnie tak było. Stąd też wniosek, że nazywanie tej techniki nie jest błędem bo właśnie dzięki możliwości teleportacji (Hiraishin no Jutsu) uzyskał ten przydomek, który potem przeszedł także na technikę. Technika nie pozostawiała żadnego śladu, dźwięku, dymu ani smugi. MSaint>>>nie cytujemy w całości poprzedniego posta.
 8. Ale bzdury pleciesz. Ja mogę równie dobrze sprzedać 10 minut mojego czasu wolnego, którego także fizycznie nie mam. Mogę sprzedać moją wiedzę, której także fizycznie nie mam. Można sprzedać wszystko co ktoś zechce kupić. Dalej, potrafisz czytać? Przecież fryz napisał wyraźnie, że sprzedawca jasno zaznaczył, że chodzi o zdjęcie a nie o sam telefon. Jeżeli znaleźli się tacy, którzy nie czytają treści aukcji to jest tylko i wyłącznie ich problem i ich wina. Czym innym jest sprzedawanie kluczy nieprawdziwych czy nielegalnych, tutaj już sprawa jest bardziej skomplikowana.
 9. Przeczytałem całą trylogię i prequel. Bardzo mi się podobała. Oryginalnie i sensownie przedstawiona magia (chyba moja ulubiona koncepcja magii, najlepiej i najsensowniej wyjaśniona), niezgorsza fabula no i zadowalająca długość. W zestawieniu z innymi nowszymi książkami jest nad wyraz obszerna (każda część). A i cena przystępna. Zdarzyło mi się nawet prowadzić kilka prelekcji o książkach pani Canavan.
 10. Zacznij od Pascala. Ma najprostszą i najbardziej przejrzystą składnię, jeżeli jeszcze nigdy nie miałeś styczności z programowaniem jest to najlepsze rozwiązanie. Potem, kiedy już zrozumiesz w czym rzecz możesz przejść do bardziej specjalistycznego zastosowania jak wspomniana Java, C, C++. O "hackingu" w sensie zabezpieczeń... jeżeli myślisz aby zacząć pisać jakieś programy to... zapomnij i trzymaj w zapomnieniu przez najbliższe dwa lata ciągłego programowania.
 11. The Elder Scrolls III: Morrowind - nigdy się nie znudzi.
 12. Nigdzie nie zostały nazwane wampirami. To czytelnik może to tak interpretować. Dla mnie poza piciem krwi nie mają nic wspólnego z wampirami, jedynie Bruxa może przybrać postać zwierzęcą ale nadal nie jest człowiekiem. Nie jest człowiekiem dotkniętym wampiryzmem czy też zamienionym w wampira. Jest potworem, który rodzi się już taki bo taka jego natura.
 13. Heos

  Robotica

  Bo to nie prawda.
 14. Heos

  Robotica

  Mój poprzednie post zawiera link do jednego ze sklepów z kośćmi. Jeżeli przeczytasz podręcznik dowiesz się o co chodzi, na samym początku autor opisuje czym są gry fabularne i "czym to się je".
×
×
 • Create New...