Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

47

Facebook - wysyłanie prywatnych wiadomości

Polecane posty

Od razu przejdę do rzeczy. Wysyłam prywatną wiadomość do koleżanki. Koleżanka odbiera wiadomość, odpisuje. Kiedy natomiast ja odpisuje, to ona tej wiadomości nie widzi, mimo że ja ją widzę (mam nadzieję, że nie jest to zbyt pogmatwany opis problemu :D). Problem nie występuje, gdy:

a) piszę nową wiadomość z nowym tematem

b) piszę z telefonu

Mam tak od kilku dni i nie mam pojęcia co jest tego przyczyną. Przeglądarka nie ma znaczenia, gdyż próbowałem to na kilku. Poza tym nie zawsze jest tak, że znika moja druga wiadomość. Czasem piąta, ósma, a nawet dwudziesta... Czy ktoś ma podobny problem? Jak tak, to pewnie FB nawala, ale jakoś nikt z moich znajomych nie skarży się na podobne niedogodności...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam z takim problemem się nie spotkałem, ale podejrzewam iż to po prostu facebook nawala. Ja mam dość często taki, że po zatwierdzeniu komentarza sam go nie widzę, choć widzą go wszyscy inni (niezależnie od przeglądarki z jakiej korzystam) i nie pomaga nic nawet kilkukrotne odświeżenie strony. Po prostu mój komentarz "uwidacznia" się dla mnie dopiero po jakimś czasie (powiedzmy 10 minut).

Nie wynika to jednak z żadnych ustawień, bo dzieje się to powiedzmy raz na 20-30 komentarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z komentarzami miałem (a w zasadzie mieliśmy, bo pój fejsbuka na to narzekało) podobnie. Był okres, w którym zdarzało się to nagminnie, ale od jakiegoś czasu, jakby trochę się uspokoiło.

Natomiast z wiadomościami nigdy nie miałem żadnych problemów, dlatego napisałem tego posta. ;) Narazie wszystko działa, ale niech temat jeszcze trochę postoi, bo a nuż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemow z wiadomosciami bo bardzo rzadko ich uzywam na facebooku. Jednak zdarza sie ze komentarz sie nie doda albo nie chce sie zaladowac strona glowna lub zdjecie. Pewnie tak jak mowicie to problem facebooka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

@robert26011988

@Gaalikk

Ludzie, to nie są problemy występujące tylko u Was, ponadto nie można ich rozwiązać z poziomu zwykłego użytkownika. Przyczynami Waszych (i moich) problemów są albo awarie serwerów; albo błędy w samym skrypcie. Niestety nie możemy tego naprawić, trzeba się nauczyć z tym żyć i tyle... Zresztą sam Facebook nie gwarantuje swojego bezawaryjnego działania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy dalej normą na FB są problemy z wiadomościami prywatnymi? Mój problem wygląda tak: kiedy piszę ze znajomymi którzy są online, każdą wiadomość oni otrzymują, natomiast jeżeli wysyłam wiadomość do osoby, która jest offline to do niektórych ona dochodzi, a do niektórych nie... Da się to jakoś naprawić czy muszę się nauczyć z tym żyć?:D

EDIT: W sumie to zależy od chwili... Albo od złośliwości FB ;/ W każdym razie wczoraj wiadomość do mojego znajomego nie doszła, kiedy był offline, a teraz doszła (też był offline)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...