Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karol90

Problem z dyskiem zewn.

Polecane posty

Witam, mam problem z dyskiem 2,5 ADATA NH92 250GB. Czasami nie chce mi wykryć dysku, dopiero za 2 lub 3 razem wykrywa. A czasem podczas pracy zaczyna wydawać charakterystyczne odgłosy, po czym się rozłącza. Takie "cyk...cyk...cyk..." itd. Ja myślę, że to problem z tym dyskiem. Kiedyś takich numerów nie robił :tongue:

Zastanawiam się nad kupnem innego...jaki polecacie??? :smile:

Aha tak ze 500Gb...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Nie podłączaj dysku do portu z przodu obudowy, tylko do tych z tyłu (aby port był na stałe w płycie głównej) - jeżeli masz lapka, omin ten punkt :P

2) Podłącz dysk za pomocą kabla Y - to taki kabel, że podłączasz dysk do 2 portów na raz. Często jest tak, że port daje za mało prądu i dysk się rozłącza - ja mam tak z moim WD Green.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Nie podłączaj dysku do portu z przodu obudowy, tylko do tych z tyłu (aby port był na stałe w płycie głównej) - jeżeli masz lapka, omin ten punkt :P

2) Podłącz dysk za pomocą kabla Y - to taki kabel, że podłączasz dysk do 2 portów na raz. Często jest tak, że port daje za mało prądu i dysk się rozłącza - ja mam tak z moim WD Green.

Podłączyłem kablem Y ( teraz już wiem po co ta 2 końcówka na wyjściu :tongue: ) i wszystko gra :happy: Także to był problem ze zbyt małą ilością prądu.

Co do kupna to już nieaktualne...

Także dzięki za pomoc :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...