Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kanarek15

Ile gb powinno mieć partycja na Windows 7

Polecane posty

40 to zdecydowanie za mało, nawet jeśli będziesz się ograniczał tylko do absolutnego minimum oprogramowania (AppData, Program Data i updaty dość skutecznie wycisną ostatni bajt wolnego miejsca). IMO 70 to minimum (sam mam 50 i jest ciasno), które po uwzględnieniu pliku stronicowania i wielu innych rzeczy powinno wystarczyć na rozsądną ilość czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up: Nie, 40 giga to wystarczająco. To ma być partycja SYSTEMOWA a nie programowa. Jeżeli będzie na niej tylko system to jest to wystarczające. Bo jak zacznie przechowywać muzykę w katalogach zorganizowanych przez MS, jak ja, to tyż będzie miał 50giga zajęte...z czego 30giga idzie na muzykę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarcza 20 GB. Cała reszta danych jest na innych partcjach. Fakt, że robię format co kilka miesięcy, ale nie mając żadnych istotnych danych mogę sobie na to pozwolić. Dzięki czemu co jakiś czas system jest uporządkowany, a i nie rozrasta się ponad miarę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bynajmniej filmów ani muzyki nie trzymam na systemowej partycji. Jedyne co tam posiadam to podstawowe programy (kodeki, playery, Office i Chrome), właśnie sterowniki i nic więcej. Bez przynajmniej części oprogramowania, które grami nie jest, system przecież się nie obejdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...