Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RadziX1010

Komputer Mi Muli z NIznanych Powodów

Polecane posty

Mój komputer mi muli mimo, iż dopiero co miał "upgrejd" jego specyfikacja jest nastepująca:

Płyta Główna:ASUS P5Q-E

Procesor:Intel Core 2 Duo E7400 2.8Ghz

Grafika:Ati Radeon HD4850

Ram:OCZ 800Mhz 2Gb jedna kostka

Zasilacz:Manta 500W (nie znam dokladnie modelu)

Zaznacze iż formaty anie czysczenie rejestru nic nie daje, a komputer chodzi wolno wększość gier instaluje się dośc dlugo mimo pożądnego zreszta też nowego napędu.a czasami potrafi rozpędzić się jak naćpany żółw Franklin na wrotkach.

Czyli żenada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręć obudowę i podaj dokładny model zasilacza. Choć to zapewne jakiś no-name ze sklepową nalepką.

Możliwe że no name ale mój kolega który też ma ten zasilacz i pracuje na tych samych podzespołach oprócz procesora bo ma E7600 nie mażadnych problemów.

Zastanawiam sie czy to może nie wina tego że mam jedna kostke ramu, a słyszałem że ram pracujący w parze działa znaczznie szybciej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że no name ale mój kolega który też ma ten zasilacz nie mażadnych problemów.

I co z tego? To, że mnie windows się nie wiesza wcale nie oznacza że komuś innemu się nie zawiesi.

Sugeruję żebyś załatwił sobie jakiś porządny zasilacz żeby sprawdzić czy to nie wina tego czegoś co masz w obudowie.

słyszałem że ram pracujący w parze działa znaczznie szybciej

RAM w trybie dual-channel działa szybciej ale nie ma możliwości, żeby przez to, że działa na jednym kanale (o ile nie jest uszkodzony) spowalniał kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...