Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kreha001

Problem z pobieraniem plików

Polecane posty

Witam

Mam mianowicie problem z pobieraniem plików. Podczas pobierania po prostu zatrzymuje sie i nie ma sposobu by szło dalej. Próbowałem na wszystkich przeglądarkach, ale nic to nie dało. Najdziwniejsze jest to, że najczęściej zatrzymuje się na 7% i 66%. W tej chwili pobiera mi tylko jakieś 15% plików. I to nie tylko z poziomu przeglądarki. Nawet przy pobieraniu mapek w grze czy aktualizacji gry pobieranie zawiesza się. Wszystkie programy sprawdzające jakość pobierania i wysyłania wykazują, że wszystko działa poprawnie.

Co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może na chwilę zrywa ci połączenie i przeglądarka odmawia już dalszego pobierania. Proponuję pobrać jakiś menadżer, który pozwala pobierać pliki z http/ftp (FlashGet bodajże współpracuje z tym) i zobaczyć, czy pobieranie dalej będzie się zatrzymywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może na chwilę zrywa ci połączenie i przeglądarka odmawia już dalszego pobierania. Proponuję pobrać jakiś menadżer, który pozwala pobierać pliki z http/ftp (FlashGet bodajże współpracuje z tym) i zobaczyć, czy pobieranie dalej będzie się zatrzymywać.

Flashgot przez "o" u mnie działa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiujesz link do pobrania pliku, włączasz FlashGeta, klikasz "Nowy" i w miejscu "URL:" wklejasz link. Później wciskasz przycisk "Pobieranie" i gotowe.

właśnie chodzi o to, że nie pobiera pliku .rar(200mb) tylko jakiś .php(50kb).....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałeś błędny link do pliku. Ja używam programu JDownloader (KLIK). Kiedy skopiujesz jakiś link JDownloader automatycznie go wykryje i sprawdzi dostępność, wtedy zostaje tylko kliknąć przycisk rozpoczynający pobieranie. Ponadto często udaje mi się kontynuować przerwane pobieranie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...