Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gothic10333

Słuchawki za 200-250 zł

Polecane posty

Dołóż 25zł i kup Sennheisery HD 555. Tutaj masz link do sklepu: KLIK!

Za wszelką cenę dozbierałbym kasy na ten model, bo to świetne słuchawki jak na tą cenę. I jeśli zależy Ci na dobrej jakości muzyki, nie kupuj żadnych 5.1, to nie ma sensu. Za 250 zł nie dostaniesz dobrych słuchawek 5.1, które nadają się do muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

Chcesz dobre słuchawki do gier i muzy? Takich nie ma. Jak się chce mieć idealny dźwięk muzy i gier to trzeba zakupić 2 pary słuchawek albo pójść na kompromis. Zaproponowałem Gamecomy bo są bardzo dobre a z muza też radzą sobie nieźle;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o modelu Sony MDR-XB300

Sluchawki dla typowych bassheadow. Do gier sie raczej nie nadadza.

Jakie masz zrodlo? Jesli integra to bierz Koss UR40, bo nic lepszego sie do niej nie oplaca. Sluchawki bardzo dobre dzwiekowo (z pewnoscia lepsze niz modele 4gamers), ale troche gorzej z wykonaniem. W kazdym razie jesli bedziesz je dobrze traktowal, to beda Ci dlugo sluzyly dobrym dzwiekiem. Swietne do gier i muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są, ale niestety nie dla każdego. Tzn. w przypadku słuchawek muzycznych niestety gusta są różne i nie każdemu dane słuchawki muszą pasować. Senki HD555 są bardzo dobre do gier (lepsze od znanych mi modeli dla graczy). W przypadku muzyki to już jest kwestia gustu. Niestety potrzebują dobrego źródła, żeby rozwinąć skrzydła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że HD 555 naprawdę fajnie daje radę przy muzyce. Przy testowaniu bardzo podobał mi się bas. Wydaje się on głęboki i soczysty. Reszta (tj. środek i góra) też dają radę, dodatkowo zauważyłem sporą szczegółowość w odtwarzanym dźwięku. A skoro Sevard twierdzi, że w grach sprawiają się znakomicie, myślę że jest to najbardziej optymalne rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam integrę (na razie), chodzi mi głównie o muzykę, gdyż zabieramy się z kolegą do robienie bitów, nagrywania vocali itp. Mamy jakieś plany względem Hip-Hopu skoro mam integre, i to się prędko nie zmieni to te Kossa będą najlepsze tak? A co z tymi od Sonego? Bo mają takie fajne "nauszniki" miękkie i ogólnie podoba mi się ich dźwięk. Uważacie, ze to sensowny wybór? (na grach mi aż tak nie zależy bo głośniki starczą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no to nie tyle tworzenie muzyki, co układanie na razie jakichś bitów itp. Nie będzie d tego podłączana żadna gitara ani perkusja. Do tego jeszcze nagrywanie wokali. Jak na razie nie było z tym problemów a słuchawki to głównie po to, żeby jak nagrywamy wokal muzyka nie leciała w tle. Jeżeli palnę jakieś głupstwo to proszę o wybaczenie bo na się na tym mocno nie znam. Jednak z układaniem bitów komputer radzi sobie dobrze. Słuchawki oczywiście oprócz do tego, jeszcze do słuchania muzyki której potrafię słuchać 5-6h dziennie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...