Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mugger

Dwa monitory - jedna karta graficzna.

Polecane posty

Witam.

Zastanawiam się teraz nad kupnem monitora (LG W2363D) lub "bebechów" do komputera. Moja konfiguracja na dzień dzisiejszy to: Procesor Intel Core 2 Duo E8200 3.2 Hz (wykręcony z 2.6), karta nVidia Geforce 9800 GT 1GB , dwa dyski twarde i płyta główna Gygabyte GA-P35-DS3. (nie wiem jaka karta dźwiekowa ale to nie ma znaczenia).

A teraz pytanie (żeby nie było, że odchodze od tematu): Czy mogę do tej karty graficznej podpiąć dwa monitory?

Chodzi mi tu o podpięcie właśnie tego LG (myślałem o podłączeniu przez złącze HDMI) i mojego obecnego AgNeovo (nie wiem jaki model ale ma charakterystyczną przeźroczystą obwódkę naokoło obudowy), który podpiął bym złączem DVI.

Z góry dzięki za odpowiedź (odpowiedzi).

Pozdrawiam

Mugger

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tu o podpięcie właśnie tego LG (myślałem o podłączeniu przez złącze HDMI) i mojego obecnego AgNeovo (nie wiem jaki model ale ma charakterystyczną przeźroczystą obwódkę naokoło obudowy), który podpiął bym złączem DVI.

Zrób tak jak napisałeś, a następnie ustaw wszystko w Panelu Sterowania NVidia (Konfigurowanie wielu monitorów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłbym tak nawet się nie zastanawiając wiele gdybym... miał ten monitor LG :) Napisałem na górze ze zastanawiam się nad kupnem :) nie wiem czy lepiej kupić ten monitor bo ma znacznie lepszą jakość wyświetlanego obrazu od tego co mam teraz czy kupić "bebechy" (tu zastanawiałem się nad prockiem Intela i5 lub i7 i karta nVidii Geforce 480 GT lub ATI Radeon z serii 68XX HD) i tu leży mój problem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...