Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszekx1

Rozwiązany: MSI Geforce 8800 GTX- Problem z sterownikami Microsofta

Polecane posty

Otoż moim problemem jest powyżej wymieniona karta graficzna. Niedawno temu(5-6 miesięcy) zakupiłem tą kartę.Miałem jeszcze wtedy winde xp(wiem staroć) i normalnie po włożeniu działała(po zainstalowaniu sterów od MSI of course). Niedawno zainstalowałem sobie winde 7 i od razu zonk. Wkładam do środka, podlączam, włączam , normalnie się bootuje, wykrywa nowe urządzenie...i odrazu bez pytania instaluje stery od micro$hita. Myśle ok, zainstaluje pobrane wczesniej stery od MSI i wyinstaluje te od microsofta. No dobra, wchodze do folderu ze sterami MSI klikam setup i pisze ze musze ponownie uruchomic kompa. Dobra, uruchamiam znowu i zonk, nic nie dziala! Mogo jedynie uruchomic winde awaryjna ale i tak nic to nie daje bo znowu każe mi ponownie uruchomic kompa. I tak w kółko. Poradzcie co robić, bo już siły nie mam anie pomysłow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy po instalacji sterowników system nie przesadził jeśli chodzi o częstotliwość odświeżania, lub rozdzielczość. Najprawdopodobniej system nie wykrywa poprawnie Twojego monitora i dał zbyt duże wartości w którejś z tych opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...