Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dikey

37,5gb na dysku

Polecane posty

Witam, mam taki problem, otóż spalił mi się zasilacz, przez co musiałem kupić nowy. Ale, że komputer dałem mojemu ojcu pod opiekę, wkręcił mi go, ale chyba coś sknocił, i moje max miejsce na dysku twardym to tylko 37,2 GB. Czy jest jakiś sposób, aby mieć z powrotem mój początkowy stan ? Czy może od razu kupić nowy komputer ?? Proszę o szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee... Mam tylko jedną partycję, mój tata sam mi to instalował, nic więcej nie grzebał, więc to nie możliwe. Wcześniej mi sam mówił coś o tym ( mieszka gdzie indziej ) . Więc nie mogłem nadzorować tego co on robi, ale serio coś mi wspominał, że tak będzie, i tak wyszło, nie wiem dlaczego ... Zapytać się go aktualnie nie mogę, więc liczę na waszą pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Windowsa XP, to kliknij Start > Uruchom ... i w okienku, które wyskoczy wpisz compmgmt.msc i kliknij OK. Jeśli Vistę, lub Windows 7, to kliknij Start i w pole wyszukiwania wpisz compmgmt.msc i enter. Otworzy się Zarządzanie dyskami. Zobacz, czy jest widoczne tam nieprzydzielone miejsce. Tak jakby coś, to opis narzędzia znajdziesz tu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...