Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ollaen

Komputer się wyłącza po minucie gry...

Polecane posty

Witam.Na starym komputerze gdy włącze jaką kolwiek grę po chwili monitor się wyłącza i komputer cichnie, nie wiem dla czego tak się dzieje więc spróbuję wszystkiego co polecicie.

Konfig:

Monitor : SAMSUNG SyncMaster 793DF

Proc: AMD Sempron 2800+

Płyta główna :Asus A7V8X-X

512MB ramu, nie wiem jakiej firmy.

K. Graf. : RADEON 9200 SE SEC Family (Microsoft Corporation) (128 MB)

To chyba nazwa dysku - ExcelStor Technology J680 (VN621EH2006GAA)

Zasilacz : ModeCom Feel-300ATX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojć tu będzie problem, a tak na boku to na takim kompie dało by rade zagrać w Ghost Recon ? Chciałem go ożywić tylko po to żeby można zagrać w domu, ja kontra ktoś z rodziny w sieci lokalnej ale mam tylko jednego sprawnego kompa.

Jakby udało mi się jakiś zasilacz znaleźć to może podacie jakąś instrukcje jak go odmontować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby udało mi się jakiś zasilacz znaleźć to może podacie jakąś instrukcje jak go odmontować

Odkręcasz śrubki od zasilacza i wyjmujesz z obudowy, wcześniej odłączasz od komponentów wszystkie kable zasilające. Ot cała filozofia.

Po drugie pamiętaj, żeby zasilacz na który chcesz wymienić, (sprawdzić, podmienić ) nie miał niższej ilości ,,W", niż ten stary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już nowy zasilacz ale jeszcze go nie podpinałem, właczyłem Word of Go i kiedy komputer się "wyłączył" z głośników wciąż słychać było muzyczkę a gdy włączyłem menedżer zadań (CTR+ALT+DEL) gra sie zminimalizowała i niby wszystko ok prócz tego ze nic nie mogłem zrobic, ikonki były czarne a menu start niebieskie...

Zaraz podepnę zasilacz i zobaczę czy coś sie zmnieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...