Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bludi

Sterownik ekranu Rodzina ATI przestał odpowiadac...

Polecane posty

Witam Was.. otóż to mam pewien problem ze swoim komputerem ;p Gdy gram w grę Aion, po kilku minutach gry, dosłownie po 3-4, gra zawiesza sie na sekundę, po czym pojawia się czarny ekran (Wtedy właśnie pokazuje się błąd z tematu), i gra wraca do normy, od tego momentu dzieje się tak średnio co 20 sekund :/ Po około 50ciu czarnych ekranach wyskakuje mi Blue Screen... Pomyślałem że może to jakiś problem z niezgodnością, ponieważ gram na Windows 7.. Zmieniłem sobie tryb zgodności, i nadal to samo.. Obniżyłem jakość grafiki w grze, i nadal nic... Jedyne co pomogło to Windowed Mode, ale pomogło w takim sensie - że teraz nie mam blue screen. Próbowałem reinstalować grę, instalowałem sterowników grafiki całą tone, za każdym razem usuwając te poprzednie. Nic nie pomaga. Dzieję się tak TYLKO I WYŁĄCZNIE podczas gry w Aion. I tylko gdy już jestem w grze, w oknie logowania/tworzenia postaci takie błędy nie mają miejsca.

Mój sprzęt:

ATI Radeon x1650 Series

AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 4200+, 2210MHz

Monitor AOC 19''

Płyta Główna - EVEREST pokazuje - "Nieznane" -.-'

No i to chyba najważniejsze części ;p Liczę na Waszą pomoc, dziękuje z góry :) Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz: Tracer 4Life/400 AC~230V 4A 50Hz

Płyta Główna: Gigabyte Technology Model: M61SME-S2

Dodam jeszcze, że cały czas mam grę włączoną w tle, na Windowed Mode, i nie ma żadnego czarnego ekranu... Tylko gdy mam ją na wierzchu i gram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...