Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kuba114

2 zestawy głośników 2.1 na raz

Polecane posty

Otóż takie pytanko mam - czy jest sens podpinania 2 zestawów głośników 2.1 na raz? Czy dźwięk będzie wtedy dobry? Czy sobie odpuścić, dołożyć kasy i kupić jakieś dobre 5.1?

Pytam bo mam już teraz Creative'y 2.1 (parę lat mają ale grają naprawdę ładnie) i planuje sobie jeszcze jakieś załatwić ale nie wiem czy to będzie mieć sens.

Dźwiękowa to SB Audigy 2 SE - kosztowała 90 zeta ale bije integre na głowę :P

A jak nie ma sensu kupować 2.1 tylko 5.1 to jakie by były dobre i w jakiejś ROZSĄDNEJ cenie? Nie jestem audiofilem i nie mam zamiaru wydawać 500 zeta na głośniki - chodzi mi o mocne, czyste brzmienie i ładny bas ale też mój studencki budżet nie pozwala na głośniki za 500 zeta :D

Jak ktoś się orientuje to niech da znać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CezuS - wystarczy podłączyć je przez rozgałęziacz - ot co.

Gaalikk - sprawa wygląda tak, że na razie się tylko rozglądam i dowiaduję co mi się bardziej opłaci ;) Ale głośniki chciałbym żeby się zamknęły do 300 zeta - jak są w takiej kwocie jakieś ludzkie oczywiście. I nie do końca wiem czy "Jesli chcesz 5.1 to mozesz je spokojnie rozstawic w pokoju?" to miało być pytanie - ale jeśli tak to: tak, mogę. Nie ma problemu żeby je rozstawić jakkolwiek w pokoju :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz podłączyć obydwa zestawy naraz?

Da się, oczywiście trzeba mieć odpowiednią liczbę wyjść. Ja u siebie mogę podłączyć 6 albo 7 par głośników Logitech X--230. Z tyłu naraz mogą grać5 wyjść i wejście liniowe działa jako wyjście i dźwięk jest. Z przodu jedno, a mogę je ustwaić aby grało jednocześnie z tylnymi w sterch. Czyli już 6, a co do 7 to nie wiem, bo to przez monitor. Ale 6 ja mogę.

Dwa zestawy 2.1 możesz sobie odpucić. Lepiej już dobre 5.1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pomysł z rozgałęziaczem jest do [beeep] bo wtedy zapomnij o 2.1 tylko dzwięk tak jakby ze słuchawek na głośnikach

Da się ustawić w sterach jakie gniazdo ma mieć ustawioną opcję(przednich, tylnych, słuchawek itp.). Ale ten pomysł dwa razy 2.1 to na pewno zły pomysł, bo lepiej już kupić 5.1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...