Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skisek

Rozwiązany: Zbyt wolny internet.

Polecane posty

Siemka ! Mam problem z internetem xP Zamówiłem w Netii internet 6Mb/s. Dziś mi go aktywowali ale pobieranie jest zbyt wolne. Przy prędkości 6mega powinno iść po 600kb/s conajmniej a mi idzie po 200kb. Do tego speedtest pokazuje że mam prędkość 3mb o_O Pomożecie ?

981638018.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy powinno zrywać połączenie, ewentualnie powinny dziać się inne dziwne rzeczy związane ze zbyt dużym tłumieniem. Spróbuj pobrać z tamtej stronki równocześnie dwa pliki i zobacz jak to wtedy będzie wyglądało. Jeśli nie pójdzie, to będzie trzeba odczytać parametry linii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy Netia z tego co wiem restartuje łączę czy coś w tym stylu i dlatego zwalnia

U mnie zwalnia w godzinach 19-20. Jest tak praktycznie codziennie, więc albo jest to wina linii lub Netia coś kręci.

Mi na tej stronce ledwo dobija do 275kb/s

Tak jest cały czas? Spróbuj w ciągu dnia przed wieczorem sprawdzić jaki masz download.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli spodziewaj się codziennie w godzinach wieczornych spadku prędkości. Też się tym przejmowałem, ale jak widać wszystko jest OK :) U mnie jest o tyle śmieszna sytuacja, że gdy na speedteście net wyciąga mi około 2Mb, to i tak download mam w okolicach 500kb/s :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...