Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hrissgel

Rozwiązany: Ikonka i nazwa folderu zmieniły się, pomocy!

Polecane posty

Więc tak. Chcałem przekonwertować plik i mi się to udało ale zobaczyłem że po odinastlowaniu programu (image converter plus) coś się dzieje ale w tym samym momoencie musiałem wyjść i wyłączyłem komputer. Jakie było moje ździwienie gdy po włączeniu okazało się że folder Obrazy został przemodelowany. Dokładniej, nazwa została zmieniona na Picture a ikonka jest taka jakby był to normalny dokument :icon_frown:. Wyglada to tak:

<-- kiedy to pisze ikonka już sie zrobiła normalna, ale że inne osoby też moga mieć taki problem to proszę jak ktoś będzie mógł to wyjaśnić o podanie odpowiedzi.

PS. Nie każcie mi się bawić żadnymi skryptami bo w moim przypadku skonczyć się to może reinstalką systemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do zrobienia masz dwie rzeczy.

1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na owe Pictures i wybierz opcję Zmień nazwę (albo coś podobnego, mam angielskiego Windowsa, więc nie jestem pewien). Wpisz prawidłową nazwę.

2. Ponownie kliknij prawym przyciskiem myszy na ten sam wpis i wybierz opcję Właściwości. Tam będziesz miał rozwijaną listę, na której wybierz opcję Obrazy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...