Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RedEvil

Wynik z 3dmark

Polecane posty

Siema.

Mam pytanie, bo nie do końca się orientuje jak jest z tymi wynikami w 3dmarkach. Chce tylko prosić o krótką odpowiedź czy wynik jaki podam, jest w miarę porządku?

I drugie pytanie, próbując odblokować rdzeń windows się w ogóle nie ładuje, ani wyłączenie 4rdzenia nie daje nic, czyli obydwie rzeczy tj L3 rdzeń jak widzę są nie dostępne/nie da się ich odblokować?

A i jeszcze się zapytam, bo mam modem huawei e1750 nawet na nowym windowsie 7 i nowym sprzęcie rozłącza się całkowicie z USB choć nadal w nim siedzi. To wygląda tak jakbym go wyciągnął, czyli znika z systemu, po chwili się od nowa załaduje, czasami potrafi to występować po kilka razy w ciągu kilku minut.Na starym kompie to nawet całe komp się wieszał jak modem był podpięty. Czyli muszę modem oddać do plusa?!

Wyniki:

3dmark 2006

13882pkt

2.0 5377

3.0 7145

CPU 3383

Vantage (chyba 1.1 bo nowszej nie mam)

P13522

GPU 11350

CPU 31757

Robione na performance.

Dzięki i pozdro

Daniel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad3

Tak miałem wyłączone w starym kompie, zrobiłem tak na tym nowym- bo domyślnie komp oszczędza energie, i właśnie pisze post bo przychodzę do biurka i siadając rozłączył mi się modem. Wydaje mi się że modem muszę im oddać bo najbardziej denerwuje jak ściągam pliki jakieś a nie zawsze da się je kontynuować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii modemu. Mam taki sam i wiesz co. można zauważyć, że jest to wina zbyt słabego zasięgu lub to jest wina samego modemu. Mi także potrafi się rozłączyć kilkanaście razy na godzinę a czasem to cały dzień trzyma i ani razu nawet nie rozłączy. Ew. można było brać wcześniej inny modem, a był taki z anteną. A czy ty masz słaby zasięg. Zobacz na mapach zasięgu czy twoje miasto bądź wieś jaki ma zasięg. Chodzi czy jest w zasięgu GPRS,EDGE,3g czy HSDPA. Bo ja mam EDGE ale czasem łączy się z 3G a wtedy to kilobajty nie chcą iść. Tyko raz na 3G pobrało mi 4kb. Ogólnie to ja także przedziwne problemy mam z tym modemem. A najgorsze, że mam tylko ok. 256KB/s z EDGE a mam modem, aż 1MB/s. A dziele na dwa kompy neta albo jak tylko mój chodzi to biorę to podłączam u siebie modem. Możesz pójść do Plusa i pogadać z nimi i się zapytać czy nie mogą wymienić na ten model z anteną zewnętrzną. Jak coś to pisz chociażby na PW, bo jestem ciekaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam edge, czasami nawet sięga do ok 50kb. Ale problem ten mnie denerwuje:/ Rozumiem rozłączyłby się net sam net, a to tak jakbym ja wyciągnął modem z portu USB i po chwili od nowa się ładuje. Próbowałem na różnych portach usb, ale używam bardziej przez przedłużkę usb bo na biurku mam lepszy sygnał. Rozłączenie z neta to rzadkość, ale rozłącza mi się z usb, z systemu to mnie wkurza:/ A neta nie mogę mieć innego. Nie ma innej możliwości w tej okolicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wynik 3dMarka 06 jak na ten zestaw (procesor i karta) w normie.

Jak dla mnie to jest poniżej normy ...

W sobotę będe miał chwilę czasu to zrobię na podobnym kompie 3d06 i zdam Ci relacje ale wcześniej nie ma opcji.

Ventage tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być też, tak że mam starą wersję 3dmarka. A przy okazji się tak tym nie przejmuję, czy słaby czy dobry, ważne że mam w końcu kompa a nie ruderę/starocie.

Złożyłem w konfiguratorze w arest.pl i tam pokazuje tak na oko wynik jaki będzie to mi pokazało że ~12000, a mam więcej. Ale widzę że na phenomach wyżej ma sie wyniki bo widocznie L3 oddziałuje na wynik lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź temperatury podzespołów pod obciążeniem, możliwe że komp broni się przed przegrzaniem...

Odnośnie modemu plusa: zasięg nie ma większego wpływu na pracę urządzenia pod windows. Ja swój modem oddałem do salonu na niezgodność z umową sprzedaży, bo wariował, rozłączał net, nie rozpoznawał karty sim, przy czym był to modem ZTE (nie pamiętam dokładnie modelu). Tego samego dnia oddałem też telefon (c3-01) po raz drugi miałem problem z ekranem dotykowym i oddali mi go po naprawie po dwóch dniach, a modem trzymają (jutro minie tydzień) więc coś musi być na rzeczy. A modem oddałem dla tego przede wszystkim, że od ciągłego odłączania/podłączania pod USB wtyczka zaczynała się luzować, jakbym ją urwał to raczej gwarancję bym stracił :P

Nie baw się w archeologa. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...