Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Valentine69

Przywracanie partycji

Polecane posty

Witam. Otóż ostatnio dobra przyjaciółka próbując sama zrobić format, usunęła nie partycje z windowsem lecz partycje na której miała ok 30 gb zdjęć(bawi się w forografie)

Przy okazji niezdara jedna usunęła wszystkie partycje, tak więc sama ona nie wie gdzie były te zdjęcia <lol>.

Użyłem programu DMDE i zgodnie z instrukcją wygrzebaną za pomocą wujka google, postarałem się ją przywrócić...niestety partycja pojawiła mi się w moim komputerze lecz gotowa do sformatowania...a danych jak nie było tak nie ma....

Wszystkie partycje na 90% nie są sformatowane, lecz usunięte zostały partycje...I oto mój problem:

Jak przywrócić partycje? Nie zależy mi na niczym...wszystko może się potracić jedynie do szczęścia potrzebny mi jest folder "zdjęcia"

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba przypadki wystąpienia tego błędu próbowałem otwierać kolejno:

Infrawiev,Windowsowski podgląd obrazów,Firegraphic 10.5,ALSee,FastPictureViewer,ashampoo photo commander 88.3.2...A nawet przeglądarkami takimi jak mozilla, opera, chrome....nawet internet explorer.

Niestety nigdzie nie otwierało, tylko w Infraview wyskakiwały te błędy reszta przeglądarek grafiki/internetowych po protu nic nie otwierały

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...