Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartek_ziom

Rozwiązany: Problem z logowaniem się na EA

Polecane posty

Witam!

Od jakiegoś czasu nie logowałem się na EA - jak to w wakacje... :)

I teraz nie moge sie zalogowac - nie wiem czy zapomniałem hasła czy moze ktoś sie wlamal.....

Wpisuje mojego e-maile klikam przypomnienie i teoretycznie powinni mi wysłać hasło na maila...

W praktyce od tygodnia z kawałkiem nic na maila nie przyszlo.. :/

Skontaktowac mozna sie z nimi JEDYNIE poprzez formularz dostępny PO ZALOGOWANIU SIĘ na swoje konto EA.....

I co ja mam teraz zrobic? Kupiłem ME2 i jestem uziemiony....

Nie chce stracić swojego konta - miałem zarejsrowanego dragon aga....

prosze bardzo laskawie o pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale słyszałeś kiedykolwiek zeby maile nie przychodziły z przypominajką????

mi tu śmierdzi "przejęciem konta przez bliżej ni znane osobniki" ale sam juz nie wiem....

najgorzej ze ja na tym mailu mam konta na ubi i innych serwisach

dodam jeszcze ze po zarejestrowaniu konta (przed wakacjami) dostałem maila o tytule : :twoje konto ea jest juz aktywne" ale zamiast treści były dziwne znaczki, algorytmy - tak jakbys strone internetowa robił.

masz jakiś pomysł jak mam sie z nimi skontaktować?? - wysałem maila na pomoc techniczna ale przyszedl po minucie automat ze mam skorzystac z tego fomularza o którym pisałem wyżej....

help :)

P.S. jakby sie dluzej zastanowic na maila tez nie moglem wcześniej wejść....

na szczęscie mialem ustawione to pytanie i odpowiedziałem dobrze..

robota jakiegoś amatora pewnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom dokładnie to samo znalazłem.....

maile do pomocy technicznej nie działaja i trzeba z KONTA wypełnić formularz - inaczej nie da rady.....

a sie zalogowac nie moge xD

i koło sie zamyka...

jak ja mam to zrobic??

musialbym zakladac 2 maila... potem 2 konto.... ale nie wiem cz pisanie z jednego konta w sprawie drugiego załatwia sprawe

macie jakieś inne pomysły??????

Nie pisz posta pod postem-używaj opcji Edytuj. Odświeżanie tematu po 3 godzinach od ostatniego posta nie jest dobrym pomysłem.-org

Po kolejnych trzech również. Trochę cierpliwości, temat nadal jest na pierwszej stronie, więc nie ma sensu go odświeżać, a tym bardziej odświerzać. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"e-mail z twoją nazwą użytkownika został wysłany" - i niby jest ok ale nic nie przychodzi......

w folderze SPAM w skrzynce tez niby nic nie mam..... - sprawdziłem w ustawieniach i poczta sama nic od razu i nie usuwa - przenosi maila uznane za spam do folderu SPAM i po tygodniu zostają automatycznie usunięte....

do ea mozna napisac tylko po zalogowaniu sie na swoje konto (jakiś super inteligent musiał to wymyślić.....)

i jak ja mam sobie z tym poradzić??? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nigdy nie zamieniłeś literki??? <bez komentarza> - zobacz ile powtórzeń narobiłeś w swojej wypowiedzi - 2 razy użyłeś słowa "strona" oraz "który". mogłeś zbudować wypowiedź bez nich...

ok. Nie zauważyłem kontaktu telefonicznego ;P

w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak jutro do nich zadzwonić.....

temat do zamknięcia

dzięki wszystkim za pomoc a na przyszłość troche mniej zgryźliwych komentarzy ze strony niektórych ;P moderatorów - miałeś zły dzień? - to znajdź sposób żeby się jakoś odstresować a nie wyżywać sie na bezbronnych forumowiczach poprzez denne i wg ciebie dowcpine, kąśliwe odpowiedzi ;) - to nie jest najlepszy pomysł..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

wyżywać sie na bezbronnych forumowiczach poprzez denne i wg ciebie dowcpine, kąśliwe odpowiedzi

Może Sevard chciał Cię tylko zmotywować do poprawy stylu postów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...