Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Windifer

wymiana karty graficznej gtx 660ti

Polecane posty

Padla mi moja aktualna karta graficzna (gtx 660ti). Oddaje ja na gwarancje i mam zamiar teraz kupic jakas inna karte graficzna poniewaz 3 tyg zanim mi odesla naprawiona/nowa karte z gwarancji bez komputera nie wchodza w gre.

Mam do was prośbę. Powiedzcie mi prosze co teraz oplaca sie kupic aby przy malym nakladzie finansowym (wliczaja do budzetu kwote za ktora sprzedam nowego/naprawionego gtx660ti z jeszcze roczna gwarancja) godnie zastąpiło mój aktualny sprzet.

Moja specyfikacja

Intel i5 2500k

4gb ramu

Zasilacz litepower 600W

Plyta glowna asrock p67 pro3.

Z gory dziekj za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowych kart najbliższą (nieco wyższą) wydajność mają GTX 760/R9 280, ale jeżeli znalazłbyś dodatkowe fundusze, to możesz dołożyć do R9 280X, albo nawet GTX 970 (najtaniej dostępny chyba tutaj).

Jeżeli używki wchodzą w grę, to poza wymienionymi dochodzą jeszcze HD 7950 (aka R9 280), HD 7970 (aka R9 280X) i R9 290, a od nVidii (poza GTX 660 Ti) GTX 670, 770 (aka 680) i 780.

Jakbyś się decydował na Radeony (szczególnie te mocniejsze), to poczekaj aż ktoś potwierdzi, że zasilacz sobie poradzi - posiada dwie nieprzesadnie mocne linie 12V i jeżeli karta zassa się tylko do jednej, to może być problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R9 270X Toxic to +/- to samo co 660 Ti ze wskazaniem na GeForce, także jak dla mnie trochę bez sensu się cofać czy też nie iść do przodu wydając znowu jakieś tam pieniądze. To już chyba wolałbym kupić cokolwiek do pulpitu za 50 złotych i czekać na powrót z reklamacji tego 660 Ti, niż kupować tak samo wydajną jak i nie gorszą kartę dokładając kilkaset złotych (bo 660Ti sprzedasz pewnie za jakieś ~550 złotych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz : lt-600PCEUHK002964

O to chodzilo ?

No to jestem troche w szachu jezeli chodzi o wybor...

Te lepsze kosztuja 800+, a tansze sie faltycznie nie oplacaja :P. A co ewentualnie mozecie polecic z najnizszej polki zeby pasowalo na moje podzespoly i uciagnelo wowa na minimalnych przez ten miesiac zeby nie pasc z nudy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ationx

Tylko pytanie, czy nie lepiej dorzucić do choćby Radeonów HD 5770/6770 - i tak dużo nie stracą na wartości przez ten miesiąc, a przynajmniej są konstrukcjami z obecnej epoki.

a tansze sie faltycznie nie oplacaja tongue_prosty.gif
Też się opłacają, tylko założyłem, że nie jesteś zainteresowany przesiadką na słabszą kartę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...